UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Do minusujących. Przed wojną Starówka tętniła życiem. Sklepy, domy towarowe, hotele, kina, komunikacja miejska itd. Dzisiaj przyjezdni dziwią się, że to takie martwe miejsce. No cóż, handlu praktycznie nie ma, nie kupisz tu warzyw, owoców, mięsa, wędliny, brak sklepu z pieczywem, żadnej drogerii, nawet przysłowiowych gaci i skarpetek nie kupisz. Porównajcie to chociażby z Gdańskiem. Ze Starego Miasta które non stop się buduje uczyniono sypialnię z knajpami (jako mieszkańcowi te mi nie przeszkadzają ). Trudno będzie to za 4,5 lat nazwać miastem. Zwykłe osiedle. Biedne i bez infrastruktury. Nuda. Dlatego tak dla galerii na Wyspie Spichrzów do której spokojnie będzie można dojść przez most. Tylko błagam nie jęczcie, że nie możecie dojechać samochodem z Wodnej czy Studziennej samochodem ! No litości.
 • @Uti - Thebilem jestes po prostu piszac takie bzdury.
 • @Uti - A czy musimy wszystkim nawíązywać do historii? Czasy się zmieniły, potrzeby, życie, styl, bardzo wiele się zmieniło. Mosty też zrobili takie jak kiedyś, i co? Niższy trzeba otwierać dla każdej łódeczki. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  6
  Seaman(2020-09-16)
 • @Seaman - Ten kto nie szanuje i nie ceni przeszłości nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości!
Reklama