UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tak czytam opinie mieszkańców Elbląga i chyba jedno można powiedzieć, miasto malkontentów - co by nie robić wszystko jest źle. Czy ktoś się zastanowił dlaczego nasza starówka jest martwa, coraz więcej lokali jest wolnych do wynajęcia, dlaczego wieczorami jest wyludniona? Zamysł zabudowy Wyspy Spichrzów biurowcem czy galerią handlową i innymi elementami centrotwórczymi ma za zadanie przeciągnąć szczególnie ruch pieszy przez starówkę aby było po co iść na drugą stronę rzeki Elbląg. Galeria handlowa to nie tylko sklepy ale również różne formy usług i rekreacji. Jeżeli nie zrobimy nic aby ściągać mieszkańców na Starówkę to za parę lat wszystkie usługi zostaną zamknięte- może zostaną banki i salony piękności - ale chyba nie to jest celem prestiżowej dzielnicy miasta. Jak pamiętam był konkurs na zagospodarowanie tej części miasta i w tej chwili ze wszystkich tych prac wyciągane są najlepsze elementy które mogą pobudzić ten rejon. Jak wiadomo jesteśmy specjalistami od wszystkiego, nagrody dla Filharmonii w Szczecinie, pięknie zabudowywana Wyspa Spichrzów w Gdańsku- doceniana również przez zagranicznych architektów a cześć elbląskich koneserów architektury nazywa to "zabudową pudełkowatą". Odsyłam do definicji retrowersji stworzonej przez panią Marię Lubocką - która ma być wytyczną dla realizacji na starym mieście.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  młody_arch(2020-09-16)
 • @młody_arch - Niestety, ale wszystko co piszesz to wierutne bzdury wyssane z palca. P. s. To ty mlody arch. zaprojektowales nam tą kule u nogi ta pseudo kamienice Margo. Elblag ci tego nie zapomni.
 • @młody_arch - “pięknie zabudowywana Wyspa Spichrzów w Gdańsku"przeciez to badziewie najwieksze, gdanszczanie sie tego wstydza. Posurfuj sobie po grupach i poczytaj, co ludzie sadza o zabudowie WS w Gdansku ty sciemniaczu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Glosrozsadku.(2020-09-16)
Reklama