UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Czyżby Pan Redaktor kwestionował ten pomysł poprzez użycie znaku zapytania w tytule? I wolał obecny marazam albo banki i dyskonty zamiast galerii handlowej w odbudowanym spichlerzu (np. o takiej właśnie nazwie)?? Może warto najpierw nauczyć się czytać dokumenty w całości i ze zrozumieniem, bo sa w nich również wytyczne architektoniczne, naprawdę :O Po co siać zamęt wśród niezorientowanych Czytelników??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Zorientowany(2020-09-16)
 • @Zorientowany - A jak bys dojechal do tej galerii. Przez jeden stary waski most na 1000lecia, przez waska ul. WARSZAWSKA. ? Pomyslales o tym, czy nie myslisz?
 • Rozumiem, że w całęj Europie do galerii na starówkach dojeżdża się samochodem pod same drzwi. .. Ha ha ha. .. Ups, to Elbląg przecież. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  Zorientowany(2020-09-16)
 • redaktor @Zorientowany - Dokumentacja dopuszcza budowę galerii handlowej, dokładnie przeczytaliśmy zapisy planu. Wspomnieliśmy też o tym, że obiekt ma być wkomponowany w zabudowę nawiązującą do historycznej. Nikogo nie wprowadzamy w błąd. A znak zapytania jest dlatego, że wcale przecież nie wiadomo na tym etapie, że taka galeria powstanie. Taką ewentualność dopuszcza plan poprzez swoje zapisy. Plan, który jak Pan doskonale sobie zdaje sprawę, zawsze można zmienić, co trwa około półtora roku. Tak było też w tym przypadku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  redaktor(2020-09-17)
Reklama