UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie no k###wa... wieś zabita dechami, zero komunikacji miejskiej, wszędzie trzeba samochodem, a oni tam mieszkania dla potrzebujących budują. I co dalej z nimi? Będą rowerami 20 km do roboty jeździć?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    44
    STOP wsiom!(2023-01-02)
  • @STOP wsiom! - ,, Robaczku, ,z miasta wątpię czy byłoby cię stać na kupno działki budowlanej w tej, ,wsi zabitej dechami, ,nie znasz realiów. Do Przezmarku uciekają ludzie szukający ciszy i spokoju, odcięcia się od twojego miasta i jego, ,cudowności, ,.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    13
    ja z Przezmarka(2023-01-02)
  • @ja z Przezmarka - Przezmark to na wuj to Elbląga codziennie jeździsz? Siedź na tej wsi jak tak nie lubisz miasta. Nie chcemy wsioków w miastach.
  • @ja z Przezmarka - Dom na domie cisza i spokój. Hashtagi: #Inv
  • @STOP wsiom! - Kolego, czytaj ze zrozumieniem, tam mają być mieszkania GMINNE. Czyli takie jakby komunalne w mieście. Tylko że te mają służyć mieszkańcom gminy a nie miasta. Więc wyciągnij wentyl z tyłka i spuść z tonu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    1
    Art :)(2023-01-02)
  • Wsioku miejski, czy tylko potrafisz ubli
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Kaskader(2023-01-02)
  • Wsioki pracują na ciebie nierobie z miasta dlatego przyjeżdżają do Elbląga albo jeżdżą dalej żebyś ty mógł koczować pod mopsem darmozjadzie i trutniu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    ja z Przezmarka(2023-01-03)
  • Wsiok to jesteś ty, to jest kwestia świadomości i kultury osobistej, a nie miejsca zamieszkania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    BabaVanga2(2023-01-07)
Reklama