UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Mars007 Jak czytam ten pisowski bełkot to ręce opadają. Pisowskie rozdawanictwo zaczyna zbierać owoce a to jeszcze nie koniec. Zamiast inwestować rozdaje sie pieniądze na lewo i prawo by tylko zyskać wyborców. Ale ta pisowska banka pęknie a zapłacą za to wszystko. Przez ostatnie dwa lata ceny tak powindowały w góre ze ze stówką w sklepie mozna kupic w malej siatce. A po nowym roku sie zacznie. Pisowcy wykonczają energie odnawialne a ceny energii o kilkadziesiąt procent do góry. Jakim trzeba być młotkiem by tego nie dostrzegac i glosowac na pisowców który kraj rujnuje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  66
  47
  Mars007(2018-12-17)
 • @Mars007 - Masz całkowitą rację. Zawsze mówiłem że pieniądze nie rosną na drzewie tylko trzeba je wypracować. Pisiory szastają na lewo i prawo i strumyczek wysycha a potrzeby są. Skąd wziąć ? A zrobić podwyżki.
 • @Mars007 - O ile dobrze pamiętam to porozumienie w sprawie cen energii podpisywał Pani EWA. Oczywiscie nalezy wziąc pod uwage fakt że PIS również nic nie zrobił w kwestii inwestycji w energetyke odnawialna i gazową.
 • @Mars007 - I kogo polecasz? PO mające dokładnie ten sam program rujnowania polskiej gospodarki, czy polskich nacjonalistów, którym jako jedynym zależy na kraju, a nie na swoich kontach bankowych?
 • @Mars007 - A Schetyna jeszcze więcej chce rozdać i co?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  Glosrozsadku1(2018-12-17)
 • @Mars007 - Mogę Ci polecić dobrego lekarza psychiatrę, który uzyskuje dobre wyniki w przypadku takich jak Ty:)))
 • Ja wszystko rozumiem ale uspokoi się.nie takie depresję się leczy.pl prostu zgłoś się do lekarza.duzo zdrowia na święta życzę
 • Dla Twojej wiedzy, to co podpisywała Pani Ewa będzie obowiązywało od 2020 roku (tego TVP nie poda). Skąd zatem planowane podwyżki w 2019? Odpowiedź masz wyżej - wysycha źródełko. Macie swoje 500+, 300+.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  świstak(2018-12-18)
 • @świstak - -Ależ ty mądry !!! Wysycha źródełko - no może twoje, ale nie rządu !!! Piszesz brednie, w które już mało kto wierzy !
 • podpis się Zbysiu!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  troll2018(2018-12-18)
Reklama