UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie pracują bo 500+, a potem będzie zdziwienie, że emerytura 0,19 zł. Min. dla tego socjal nie jest dobry. Podobnie z pracą na czarno, pracownicy się na to godzą a potem płacz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    16
    Tomasz85(2020-07-16)
  • @Tomasz85 - Hcesz pracowac to pracui na czarno i ciho masz siedziec jak sie nie podoba to nikt nikogo nie zmusza ale cos jesc musisz hyba nie to jakie masz wyiscie zastanuw sie wogle piszesz za brednie
  • Orle "wogle piszesz"p i s z e s i ę: w ogóle. (osobno)
  • @Tomasz85 - Racja. Zamasiast 500 plus dajcie pracować ludziom i godnie zarabiać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Ewa 12(2020-07-17)
  • @Ewa 12 - Bo Państwo nie ma nam niczego dawać, tylko po prostu nie zabierać, resztę powinniśmy poukładać sobie sami. Tak proste, a mimo to większość nadal jeszcze tego nie zrozumiała. Komuna w narodzie jest wiecznie żywa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Ryszard O.(2020-07-17)
  • @Tomasz85 - Co wy pie. .. Zawistne hieny ta kobitka co pobiera 0,19 emerytury to w kwiecie wieku była za czasow jaruzelskiego chyba no. Wiec 500 plus raczej nie pobierala
  • Czytaj ze zrozumieniem to nie boli, napisałem o tych co TERAZ nie pracują i PÓŹNIEJ BĘDĄ zdziwieni, że emerytura tak niska przykładowo 0,19 zł. Ja nie napisałem nic o kobiecie która teraz jest na emeryturze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Tomasz85(2020-07-17)
  • @Tomasz85 - Państwo państwem. .. Pracodawcy niech naucza się placic godne wynagrodzenie. Płacić odpowiednio w ekwiwalencie do jakości pracy zatrudnionej przez nich osoby. Niech każdy najpierw zajmie się swoimi obowiązkami. Hashtagi: #Nic,#oprocz,#prawdy,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Prawda(2020-07-18)
Reklama