UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja pracowałem w UK 20 lat i wiecie co? Całą, w 100% emeryturę wypłaciłem w gotowce! Bo to moje pieniądze i należą do mnie! A Wy w tej Polsce dalej jak zwierzęta hodowlane. .. ktoś waszymi pieniędzmi się rządzi. Ludzie bez honoru i dognosci człowieka!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    56
    Henio1970(2020-07-16)
  • @Henio1970 - Ale minusują niewolnicy. .. niewierzący, że gdzieś można swoje pieniądze wypłacić od ręki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    13
    Gosc7373(2020-07-16)
  • @Henio1970 - Jasneeee
  • @Henio1970 - Brawo! Pracować jako fizol 20 lat za granicą i jeszcze śmiać się z innych, którzy woleli zostać na miejscu i nie tracić godności służąc za popychadło u bauera albo innego George. Jesteś prawdziwym człowiekiem sukcesu :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Rozbawiony(2020-07-16)
  • @Henio1970 - Pracowałeś w UK Masz wielka emeryturę A wchodzisz na stronę lokalnych gazet ????
  • Co za polaczek haha musli, ze jak ktoś się dorobił to już nie interesuje go miasto w którym się wychował. Co maja pieniądze do sentymentów miasta z młodości? Wez tu Nam wszystko wytłumacz swój dziwny sposób myślowy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Klaudiusze(2020-07-17)
  • @Henio1970 - i przewalisz emeryture w rok a potem wrócisz biedny znowu do pracy. Gratulacje
  • @Henio1970 - Jeśli wypłaciłeś składkę na swoją emeryturę, to znaczy, że jej nie dostaniesz - bo z czego? Jeśli tak faktycznie było, to gratuluję logiki :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Pasztet(2020-07-17)
  • @Henio1970 - moze troche kultury. .. Panie z UK. Taki mamy system emerytalny i nie ma rady. Nie odzieraj ludzi z honoru, bo sam nie zaprezentowales sie nie lepiej w swojej wypowiedzi. Masz powod do dumy i dlatego poniewierasz ludzmi? Tutaj. .. bo realnie, patrzac w oczy, malo komu bys to powiedzial.
  • @Henio1970 - Poza tym, że pracowałeś to jaka jest twoja zasługa? Na 44 lata sprzedano nas ruskim, robiliśmy za wróble transferowe. Upadło USRR mamy emerytów z PRL, nie ma ich składek a trzeba opłacać emerytury. Cały czas zasypujemy ten dół, fakt nasze elity polityczne przez dziesięciolecia nie stworzyły sensownego systemu emerytalnego, to masz rację. Nazywanie kogoś zwierzęciem hodowlanym bardzo świadczy o Tobie.
  • @Henio1970 - tam Pan odkladal na emeryture to tam Pan sobie zyj za swoje wyplacone pieniadze. po co wracał do PL?
  • @Henio1970 - Henio ale z ciebie cham i pustak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Rotterdam(2020-07-23)
Reklama