UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowni Elblążanie i zwolennicy wszelkich inwestycji o wątpliwej przyszłości ekonomicznej. Ja nie mam nic do tych wspaniałych planów, z jednym wyjątkiem - nie chcę ich finansować z moich podatków, bez jakiejkolwiek nadziei na zwrot. Zobowiążcie się proszę, że będziecie płacić dodatkowy 1%, a może 10% ze swoich podatków na utrzymanie takiej inwestycji i budujcie nawet przekop do Morza Czarnego. Szczęścia i rozumu życzę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Roman Kukielak(2020-08-01)
  • @Roman Kukielak - A ja nie chce finansowac parlamentu ani innych instytucji. z moich podatkow. Byli mieszkancy okolicznych pgr powinni opuscic miasto. wstyd robia. masa ludzi to czyta chamskie komentarze. gdyby byl konkurs na najbardziej niznoszaca sie ludnosc danego obszaru nasze miasto wygraloby. jakie wladze taki dobrobyt. Pijakow nikt nie goni a kierowcom zakladaja blokady. zalosne.
  • @Roman Kukielak - Gdyby nie zasrane komuchy i szwaby polska bylaby od morza do morza jeszcze przegonimy kitajcow.
Reklama