UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Taaa damy kasę wy nam port. Co prawda żaden to port, ale po co oddawać komuś coś co miasto samo zbudowało i to co robi rząd to nie pomoc tylko szantaż finansowy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  53
  Art :)(2022-11-24)
 • @Art :) - Ale wiesz, że port generuje straty? Wystarczy np. przeczytać raport NIK z przełomu 2017/18,już wtedy był ponad 170 tys. na minusie i wielokrotnie prosili prezydenta o umorzenie długu. Należy pamiętać, że przecież to był czas przed kryzysem, a teraz sytuacja musi być faktycznie dramatyczna i nie byłoby niczym dziwnym, jakby port generował milionowe straty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  2
  Dale Bartholomew Cooper(2022-11-24)
 • @Art :) - To wszystko schodzi na dalszy plan. Albo przyjęcie rządowej propozycji, albo dalej parking dla TIR bez infry, z torem kończącym się kilometr przed portem. Kuriozum na skalę światową, będziemy żyć z relacji światowych mediów, pokazujących takie cudo. Taki masz plan na funkcjonowanie portu, poza plemienną walką z PIS-em?
 • @Dale Bartholomew Cooper - Pojecia nie masz gosciu.3/4 z tych 10ln co miasto wydalo na port posxlo na ten nieszczesny most UE bez sciezek rowerowych pod ktirym nie moze przeplynac zaden normalny staek. Reszta nazren smieszny terminal pasazetski ktiry nie zistal ani razu uzytu. Wiec nie pitol tutak bzdur.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  1
  Realista1(2022-11-24)
 • @Dale Bartholomew Cooper - Ja o tym wiem, a myślisz że rząd który doprowadził do inflacji niemal 20 procent i kryzysu lepiej będzie zarządzać portem? Przecież oni nie mają kompetentnych ludzie. Sasin ma tym zarządzać. ? Moim zdaniem tereny portowe powinny być wysunięte na sam zalew w okolicach Nowakowo, Nowotki, ...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Art :)(2022-11-24)
 • @hd - Kochany... PiS już tonie stąd chce jeszcze przejąć cokolwiek by tam wsadzić swoich na stołki. Wierzysz że PiS coś nam rozbuduje? Już zbudował elektrownie w Ostrołęce i co?... Mega lotnisko buduje a tam od 7 lat łąka. Nic nie oddawać PiS.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  8
  Art :)(2022-11-24)
 • @Art :) - Port w Gdyni, przykład pierwszy z brzegu. Skarb Państwa posiada 99,4830% udziałów. Przychody ogółem w 2020 r. w Porcie Gdynia wyniosły 238 mln zł, a zysk netto 59 mln zł. Nie uzależniałbym jednego od drugiego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  DaleBartholomewCooper(2022-11-24)
 • @Art :) - A jaki wy macie lewaku pomysł na port? Wy nawet drewnianego mostka elewów nie potrafiliście przez 5 lat odbudować. I chcecie się brać za port? Jaja sobie lewaki robicie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Śmiechu warte(2022-11-24)
Reklama