UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jezeli podskoczą mi ceny ciepla pozwę miasto, epec i eko, za mnie zdecydowali i ukryli umowę i na pewno nie odpuszczę bo jest to niedozwolone, będę tą sprawę śledzić wnikliwie
  • Musisz sie zdecydowac kogo chcesz pozwac, czy miasto, czy EPEC, czy ECO, Bo przy takim pozwie masz zerowe szanse na wygrana, chyba, ze chcesz wygrac usmiech Wrobla. Do czasu pozwu musisz sobie przypomniec kto Ci obiecal te 20 "% ale tez to, kto Ci przyslal rachunek i sprawdzic czy to ta sama osoba, no i oczywiscie zbrac te wszystkie dokumenty, deklaracje i sru do adwokata. Tam tez dowiesz sie o nowej cenie nie tylko za cieplo, ale tak ze nowa cene za prawde jaka chcesz uslyszec albo ja wygrac. Koszty ciepla i prawdy zostaly utajnione, zawsza sie tak robi jak sie chce ukryc jakas sprawe - zawsze sie ja utajnia, co do prawdy jej nie trzeba utajniac, prawda sie sama broni i tego wszystkiego dowiesz sie u swojego adwokata za zupelnie nowa cene ktora otrzymasz w promocji jesli sie pospieszysz, bo promocja jak to promocja tak jak cieplo nie trwa wiecznie i pozniej trzeba zaplacic znacznie wiecej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Samozycie(2020-06-05)
  • @Samozycie - Kogo pozwę zadecyduje dobry nie stąd prawnik więc to juz pozostawie jemu, a poki co przyjrzę się bacznie jak beda traktowac mieszkańca, na pewno nie pozwolę aby mnie łupili, zwlaszcza ze radni podpisali cos czego nie czytali i nie rozumieją
  • A co mają czytać i rozumieć radni zapędzani na sesję jak bydło do obory? Przegłosowali dupokrytkę, wzięli na siebie odpowiedzialność za przyszły wzrost ceny ciepła i tyle. Ale co ich to obchodzi - najwyżej diety sobie podniosą. EKO, czyli Energa dostała to, czego chciała od początku - umowę na 17 lat (14 od zakończenia inwestycji czyli od 2024 roku). Cena ciepła wzrośnie, ale nie tak, jakby wzrosła bez inwestycji - opowiada Nowak. I jeszcze mamy się wszyscy cieszyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    hipokryci(2020-06-06)
  • Zycze powodzenia, mala prosba - napisz pozniej ile Cie to dochodzenie kosztowalo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Samozycie(2020-06-06)
  • @Samozycie - Jak sie ma pieniądze i znanego w kraju prawnika to mozna się pobawić więc o to się nie martw, a przy okazji zyskają mieszkancy
Reklama