UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konsultacje w sprawie przekopu

 
Elbląg, Konsultacje w sprawie przekopu

Urząd Morski w Gdyni prowadzi konsultacje w sprawie programu „Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską”. Obecnie trwa sporządzanie prognozy oddziaływania tej inwestycji na środowisko, jej elementem są konsultacje społeczne, polegające na badaniach ankietowych.

Na stronie Urzędu Morskiego czytamy:
       Przedmiotem Programu wieloletniego pn. „Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską” jest budowa kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną, planowanego w czterech wariantach (wariant I – Skowronki, wariant II – Nowy Świat, wariant III – Przebrno, wariant IV – Piaski) oraz wykonanie toru wodnego na Zalewie Wiślanym, łączącego kanał z Elblągiem. Inwestycja umożliwi żeglugę między Zalewem Wiślanym i Zatoką Gdańską bez dotychczasowej konieczności korzystania z Cieśniny Pilawskiej w Rosji (obwód kaliningradzki).
       Realizację Programu koordynuje Urząd Morski w Gdyni, a prognozę oddziaływania Programu wieloletniego pn. „Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską” na środowisko sporządza Biuro Projektów i Wdrożeń Proekologicznych „ProEko” w Gdańsku.
       Elementem prognozy są konsultacje społeczne, w ramach których prosimy o wypełnienie załączonej ankiety. Ankieta znajduje się na stronie mhcs.pl/umgdy/ankieta.
      
      
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • i znow dla kogos kasa poleci - konsultacje na kawke, prognozy na ciasteczko i oczywista ze kasa na diety i spotkania i "prace". zenada i patologia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  były prawdziwy POLAK(2012-02-15)
 • Pół roku się będą ankietować chyba.
 • Zrobią przekop to będą się zastanawiali za co oczyszczać tory wodne. Jak już z tym się uporają to się okaże że nie ma komu pływać.
 • Jak tu to konsultacje społeczne ajak Nowaczyk wczoraj podnióśł czynsz o 100% to nikt nikogo nie pytał z czego zapłacimy tak więc nie ma co pytac ludzie mieliby prace to samo wyszło z elektrownią jądrową zawsze znajdzie się jakias grupa co powie weto i nigdy nic nie wybudujemy zawsze bedzie ciemnota i zacofanie i dalej będziemy czapkowac ruskim
 • Ja tam bardzo się ciesze że od 5 lat konsultują się, mają przynajmniej coś do roboty, życzę owocnych konsultacji na następne 5 - 7 lat. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  analog.(2012-02-15)
 • Należałoby zacząć od przekopania, co po niektórym, tyłków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  prze cop(2012-02-15)
 • Wczoraj Tusk mówił o możliiwości podniesienia VATu, wzrosty składki ZUS o 100% lub obniżka emerytur i rent o 50% skąd więc wezmą 1 miliard zł na przekop wraz z całą infrastrukturą? Chyba od Chińczyków. Proponuję aby w Elblągu w szkołach podstawowych wprowadzono język chiński wówczas jest6 szansa, że nasze dzieci jakoś będą żyli. .. .normalnie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  A.ntyKomuch(2012-02-15)
 • O tym tona pewno Portel nie poinformuje: wiadomosci.gazeta.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  My jesteśmy w Elblagu obiektyw(2012-02-15)
 • Jeden wielki pic dla elblążan! Dla przykładu -Tytuł ze Strefa biznesu: Szczecin i Świnoujście: Grożą nam szuwary i bagna Cytat "Przede wszystkim jednak w dokumencie, który dotyczy finansowania inwestycji do 2016 roku, nie ujęto pogłębienia toru wodnego Szczecina-Świnoujście do 12,5 m. - To porażka całej naszej portowej grupy, która od lat o to zabiega - podkreśla prezes. - Bez takich parametrów toru trudno mówić o rozwoju naszych zespołów portowych. Jan Stasiak, przewodniczący Rady Interesantów Portu stwierdza, że to kolejny krok do całkowitej marginalizacji naszych portów." Więcej www.strefabiznesu.gp24.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rzetelny analizator(2012-02-15)
 • Najważniejsze pytanie w całej sprawie to CZY W ELBLĄGU JEST POTRZEBNA DELEGATURA URZEDU MORSKIEGO W GDYNI ?????. Hero.
 • GRANDA wiadomosci.onet.pl
 • ZUS podwyższyć. A budżetówce ukrócić trzynastki i bonusiki!! Łatwo rozdawać cudze pieniądze, znaczy się nasze pieniądze.
Reklama