UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dewastacji Bażantarnii ciąg dalszy. Najpierw prezydent zabetonował srebrny potok na czerwonym szlaku, bezpowrotnie niszcząc naturalny i piękny charakter tego miejsca. Głupiego drewnianego mostku elewów nie potrafią zrobić, a minęły juz chyba 4 lata. Mamy XXI wiek, a nasza nieudolna władza nie potrafi zrobić drewnianego mostku łączącego jedną część Bażantarnii z drugą. Teraz tak obwodnica. Widzę, że tu nie ma słowa o Marymonckiej więc nie będzie remontowana i ruch bedzie puszczony Wschodnia-Sybiraków-Chrobrego. Więc mamy w sumie dwie wersje trasy obecna czyli Grottgera/Łęczycka do ronda Agrykola/Kościuszki i nową planowaną przez Bażantarnie. Pytanie jaka będzie oszczędność czasu w nowym wariancie ? Wydaje mi się, że mała. Nadal uważam, że lepiej przebudować skrzyżowanie Bema/Saperów i zrobić dwu-kierunkową na Podchorążych.
 • Jest taka instytucja jak Wody Polskie i to ich zakres regulacja rzek a nie prezydenta miasta. A obwodnica jest tematem od dawna poruszanym tyle, że w swoim czasie to mieszkańcy przy Górze Chrobrego byli przeciwni i protestowali, ale dłużej już się nie da odwlekać tematu, . ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  3
  Elza2589(2021-03-17)
 • Dwukierunkowa podchorązych tez by się przydała ale wiąże się to z likwidacją czesci działek, bo droga musiałaby zmienić obecny bieg
Reklama