UWAGA!

Kto wyremontuje drogi?

 
Elbląg, Al. Tysiąclecia czeka na nową nawierzchnię
Al. Tysiąclecia czeka na nową nawierzchnię (fot. Anna Dembińska)

Ratusz planuje wyremontować nawierzchnię ul. Szarych Szeregów i al. Tysiąclecia, w sumie na odcinku 800 metrów. Urzędnicy czekają na oferty zainteresowanych firm.

532 metry ul. Szarych Szeregów (odcinek do ul. J. Wybickiego do ul. gen. Andersa), 170 metrów al. Tysiąclecia oraz po 120 metrów na obu jezdniach na pl. Grunwaldzkim (na odcinku od ul. Hetmańskiej do Kumieli) – na tych odcinkach planowana jest wymiana nawierzchni. Obecnie ratusz czeka na oferty zainteresowanych firm, które mają czas do 28 marca na złożenie odpowiednich dokumentów. Najbardziej korzystna oferta zostanie wybrana na podstawie ceny (60 proc.) i okresu gwarancji (40 proc.). Wykonawca będzie miał 2 miesiące po podpisaniu umowy na wykonanie inwestycji.
       W jej ramach zostanie wymieniona nawierzchnia drogi, regulacja krawężników, studzienek itp. infrastruktury. Właściwe prace zostaną przeprowadzone w weekendy, kiedy poszczególne odcinki jezdni będą wyłączane z użytkowania (do poniedziałku rano). W poniedziałki będą wykonywane prace, które nie powodują wyłączenia remontowanych jezdni z użytkowania (m. in. odtworzenie oznakowania oraz prace porządkowe i wykończeniowe).
      
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama