UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A czy ta firma również może zająć się zaprogramowaniem sygnalizacji? Bo w tej chwili podczas jazdy na każdym skrzyżowaniu jest czerwone światło. Chcemy zielonej fali! Fajnie by było zainstalować sekundniki na dużych skrzyżowaniach. Pozdrawiam.
 • jeżeli na każdym skrzyżowaniu jest czerwone to prawidłowo. po zmianie świateł na każdym będzie zielone. poprostu jeździsz o nieodpowiedniej porze. . Hashtagi: #hahaha
 • To niestety prawda w Elblągu światła działają jak by to był rzut monetą. Jest jednym z najgorszych miast jeżeli chodzi o rozwiązanie działania świateł.
 • Co do sekudników to pomysł był badany w kilku dużych miastach i nie wypalił. O ile na zachodzie może działa to u nas wyniki badania były takie że ci którzy byli pierwsi na skrzyżowaniu i tak nie ruszali dynamicznie bo byli pierwsi i mieli temat głęboko w poważaniu a ci którym się zapalało pomarańczowe lub nawet czerwone dociskali gaz do dechy żeby tylko przeskoczyć. Tak źle i tak nie dobrze a wystarczy się skupić na prowadzeniu auta a nie na pisaniu SMS i komunikatów na Messengerze co jest najczęstszą przyczyną zamulania na skrzyżowaniach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  0
  Oczekuje fali hejtu(2021-11-19)
 • Sekundniki są bezużyteczne, bo poprawiają bezpieczeństwo i płynność ruchu. Będzie za to więcej skrzyżowań z przyciskami dla pieszych, bo te są kompletnie bez sensu, zwłaszcza w świetle obowiązujących dzisiaj regulacji o pierwszeństwie pieszego. .. ale to nowoczesna infrastruktura, dzięki której miasto staje się nowocześniejsze i potężniejsze. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GłębokaMyśl(2021-11-22)
Reklama