UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wyrzucone pieniadze, wiekszość elblążan, a raczej ludzi mieszkających w elblagu i tak nie przestrzega, przepisów, rowerzysci jeżdzą po chodnikach dla pieszych, choc obok jest dla rowerów i odwrotnie. elblag to nie szwecja, czy berlin, muszą minąc lata, by zmienić mentalność pewnej grupy ludzi. jak ktos nie wierzy to zapraszam na spacer chodnikami Srodmieścia, tylko proszę uważąć i nie zwracac uwagi, bo mozna zobaczyć palca lub uslyszeć bluzga. i tyle w temacie wyrzucanych pieniędzy w blędne decyzje. elbląg slynie z ogromnej liczby aut, a miasto tego nie zauważa.
  • Tak ale ludzie też chodzą po ścieżkach rowerowych
  • Mam nadzieję, że nie będzie tak jak na ul. Niepodległości /kto to planował/ gdzie ciąg pieszy jest pomiędzy ulicą a ciągiem dla rowerzystów. czyli pieszy jest pomiędzy młotem a kowadłem. Według mnie i tak jest na wielu chodnikach ciąg pieszy jest powinien być jak najdalej na zewnątrz bo rowerzyści stanowią dla pieszych większe niebezpieczeństwo jak pojazdy samochodowe. Poza tym jak ścieżka rowerowa przecina ciąg pieszy to powinny tam być wymalowane pasy /zebra/ bo gdy dojdzie do wypadku to rowerzysta wygra w każdym sądzie. Ponadto około 80-90 % rowerzystów notorycznie łamie przepisy. Bo nie maja żadnych uprawnień do kierowania rowerem /nawet karty rowerowej/. Większość jeździ bez świateł w dzień i w nocy itd. CZAS ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK.
  • @IVRP - A ja mam nadzieje że kiedyś powstanie droga rowerowa do Rubna lub Nowakowa
  • @IVRP - dokladnie tak jest jak piszesz z zasady rowerzysta to tępak mysli ze jak mu namalowali czerwony pas t niech się wali i pali a on ma pierszeństwo jerzdzą beż swiateł całą dobęnie ma żadnych uprawnień do kierowania a jest uczestnikiem ruchu nie posiada żadnego ubezpieczenia uderza w kogoś lub coś i ucieka to zwykła partyzantka najlepiej skasować chodniki i zrobić ścieżki rowerowe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Kaczor(2021-03-31)
  • @Kaczor - Ty kaczor ortografia się kłania. Hashtagi: #Kaczorpisze?
Reklama