UWAGA!

Masters wybuduje obiekty sportowe przy Skrzydlatej

Elbląg, Masters wybuduje obiekty sportowe przy Skrzydlatej
Fot. PS.

Podpisana została umowa na realizację inwestycji pn. „Przebudowa i rozbudowa obiektów sportowych przy ul. Skrzydlatej". Przetarg na wykonanie zadania wygrała firma Masters Sp. z o.o. ze Szczecina. Koszt robót wynosi prawie 6,7 mln złotych. Termin zakończenia prac przewidziany jest na 31 lipca 2010.

Zakres zamówienia obejmuje:
       - wykonanie boiska piłkarskiego z nawierzchnią z trawy syntetycznej wraz z odwodnieniem, piłkochwytami i wyposażeniem sportowym do gry w piłkę nożną,
       - wykonanie boiska piłkarskiego z trawy naturalnej wraz z odwodnieniem, piłkochwytami i wyposażeniem sportowym do gry w piłkę nożną,
       - wykonanie zadaszonej trybuny dla widzów wraz z kabiną komentatorską,
       - wykonanie oświetlenia sportowego i oświetlenia terenu,
       - wykonanie elementów małej architektury m.in. śmietniki, ławeczki, maszty flagowe,
       - wymiana ogrodzenia terenu wokół całej działki,
       - zagospodarowanie terenu ciągami pieszymi i jezdnymi oraz zielenią niską.
      
       Koszt robót wynosi prawie 6,7 mln złotych. Termin zakończenia prac przewidziany jest na 31 lipca przyszłego roku.
      
oprac. A na podst. info UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Zamiast trawnika do kopania piłki można by kilka hal przy szkołach postawić by te archaiczne salki gimnastyczne przestały funkcjonować, tym bardziej że przy każdej szkole jest teren. Nie lepiej edukację sportową zaczynać od szkół?
 • Ja się domagam upublicznienia umowy! Przede wszystkim terminu rozpoczęcia prac i harmonogramu robót. Potem się okarze że termin zakończenia prac był tylko "roboczym" a wszystko zależy i tak od decyzji UM który dysponuje kasą. Po drugie skoro nawet termin jest na 2013 to takie roboty trwają od 8 do 12 m-cy. Przewiduję że zaczną w 2012.To jest kiełbasa wyborcza!!! Wyborcy - nasi włodarze znowu robią z nas głupków. Kilka dni temu było o EUROPARKU, a za chwilę będzie basen. Idżcie na wybory za rok i oceńcie ich pracę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszko(2009-12-04)
 • hahaah przeciez jak barakowcy tam wejda to wszystko zniknie :)
 • Z powodu znajdujacych sie obok czterech barakow socjalnych, a zwlaszcza czescią mieszkajacych tam " ludzi" miejsce to nie jest najlepsze na inwestycje. Chyba, że zmieni się w magistracie koncepsja dawania mieszkań tym, ktorzy na to nie zaslugują i natychmiast wszystko niszczą, zwlaszcza nie uznaja drzwi wejsciowych do budynku. Myśle, ze dla tych wyjatkowo opornych nalezaloby stworzyć coś na wzor obozow dla emigrzntow przejsciowych w Niemczech Zachodnich w latach 70/80.Wystarczyloby dwa baraki odpowiednio ogrodzone, pozostale 2 moznaby zburzyć i w ich miejsce pobudować nowe socjalne z osobnym wejsciem do kazdego mieszkania z zewnatrz.
 • zapowiada się raj dla barakowców
 • Zanim wydalbym zlotowke na Skrzydlatej pierw należy zakonczyć remont na stadionie agrikola i przede wszystkim w koncu dokonczyć ogrodzenie calego terenu. nie zaczynajmy 5 rzeczy na raz żadnej nie koncząc.
Reklama