UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Młodzi bezrobotni podbiją rynek pracy

 

Sytuacja młodzieży na lokalnym rynku pracy nie jest łatwa – według danych statystycznych Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu osoby do 30. roku życia stanowią jedną z głównych grup bezrobotnych. Młode osoby napotykają wiele trudności w związku z poszukiwaniem zatrudnienia, a brak doświadczenia dodatkowo komplikuje znalezienie pracy.

Projekt „Młodzi na podbój elbląskiego rynku pracy”, realizowany przez Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość w partnerstwie z Elbląską Izbą Gospodarczą, to propozycja dla osób w wieku 15-29 lat, które są bezrobotne lub bierne zawodowo oraz należą do grupy NEET (nie pracują, nie kształcą się i nie szkolą). Program adresowany jest do mieszkańców subregionu elbląskiego (powiaty: braniewski, działdowski, elbląski, nowomiejski, iławski, ostródzki i m. Elbląg).

 


      
       Co można zyskać?
      
1. Kursy/ szkolenia zawodowe – kwalifikacje do wykonywania zawodów, na które jest aktualnie zapotrzebowanie na rynku pracy – finansujemy koszt kursów, a zapewniamy stypendium szkoleniowe, wyżywienie w trakcie kursu oraz zwrot kosztów dojazdu.
       2. Płatne staże zawodowe z możliwością zatrudnienia – szansa na zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz znalezienie pracy
       3. Warsztaty poszukiwania pracy i inne zajęcia, podczas których specjaliści wyjaśnią, jak skutecznie poruszać się na rynku pracy
      
      
Chcesz zgłosić się do udziału w Projekcie albo zapytać o szczegóły?
      
Zadzwoń pod nr 690 900 440
       Wyślij e-mail na adres: elblag@swp.gda.pl
       Odwiedź Biuro Projektu w Elblągu, ul. Piaskowa 6 (czynne pn-pt w godz. 8:00-16:00)
      
       Projekt realizowany w ramach Osi Priorytetowej I. Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. Programu Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
      
      

      

----------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl