UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szanowny Panie, jak obywatel do obywatela i mieszkaniec naszego miasta do mieszkańca miasta: po pierwsze należny się szacunek dla Skarbnika miasta i pracowników za przygotowanie budżetu Miasta na 2021 w sposób bardzo szczegółowy i podparty mnóstwem analiz. Gdyby zapoznał się Pan z budżetami miast które Pan raczy wskazywać jako przykłady, nie znajdzie Pan tak szczegółowo rozpisanego, a do tego Pana zachęcam. Po drugie, nie robi Pan nic innego jak narzeka przypatrując się tylko cyferkom, nawet nie zawraca sobie Pan głowy tym by porównać subwencje oświatowe jakie otrzymuje Elbląg a jakie Wałbrzych, z tych brakujących milionów robi się to "co dokłada miasto". Zachęcam do porównania Białegostoku /mimo że miasto Wojewódzkie/, Elbląga i Włocławka czy też Zielonej Góry. I po trzecie, przysłuchiwałem się udziału Radnych w konsultacji budżetu. Łato jest punktować, że oświata droga, że ZBK tonie w długach, że urzędnicy są drodzy. Oczywiście porównując do Elbląga inne miasta w sposób wybiórczy: z jednego wziąśc oświatę i udowadniać że inni mają taniej, z innego wziąć budownictwo komunalne i udowadniać że inni radzą sobie lepiej (mając w przysłowiowym tyłku że w Elblągu budynki mają nawet po 80-100 lat a inne miasta sa "młodsze"i domagać się inwestycji nie wskazując komu zabrać (jak niektórzy Radni czynią).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  29
  Mieszkaniec Elbląga(2020-12-18)
 • @Mieszkaniec Elbląga - Hahaha
 • @Mieszkaniec Elbląga - O jakim szacunku ty mowisz, to ich praca za ktora my placimy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  AntyKlakier(2020-12-18)
 • @Mieszkaniec Elbląga - Komiczne. To właśnie dowód na marnotrawienie czasu i pieniędzy - analizy, szczegóły i papierologia zasłaniająca rzeczywistość. A ta skrzeczy coraz głośniej.
 • @AntyKlakier - Tak i mogą to zrobić na 2 stronach A4 lub na 50 stronach analiz. I za to i za to dostaną taka sama kasę.
Reklama