UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bardzo głupio, bezmyślnie i ze szkodą dla mieszkańców wybraliście PiSowcy miejsce na budowę tego mostu - zarówno jeśli chodzi o interes mieszkańców Nowakowa, którym idiotycznie chcecie budować drogę pod oknami, jak i elblążan, których interesu w poprawie warunków komunikacyjnych w mieście nie uwzględniliście w ogóle. Do tego zupełnie ignorancko olaliście zarówno protesty zainteresowanych Nowaczan, jak również konsultacje społeczne z nimi, i postanowiliście idąc na udry ze społeczeństwem postawić na szkodniczym swoim. W dodatku daliście w ten sposób broń przeciwnikom przekopu oraz przeciwnikom swoich rządów - bardzo głupio i bardzo nieodpowiedzialnie; możecie być pewni, że zostanie ta wasza arogancja ukarana, zaś ja osobiście przypomnę wam tę bumelkę już w najbliższej kampanii, gdzie swym dyletanctwem będziecie przecież próbować się chwalić na całą Polskę; smuteczek. Hashtagi: #PiSPOjednoZlo, #dyletanctwo, #ArogancjaWladzy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    67
    tow. Koliński bez loginu(2021-06-23)
  • @tow. Koliński bez loginu - Kogo obchodzi komu ty cos bedziesz przypominal. Wybujale ego i. .. .nic ponad to, a nie, dobra umiejetnosc atakowania wszystkiego, co nie wywodzi sie z ideologii sierpa i mlota. Nuda tawariszcz, nuda
  • @tow. Koliński bez loginu - Lecz się chłopie lub idź na spacer. Napisz jakiś konkret. Inwestycja budowlana zawsze spowoduje niezadowolenie części osób. Myślę że pewnie chodzi o kasę i tyle.
  • RobertKoliński @Trr - Napisałem już dawno, ale spokojnie - teraz napiszę i przypomnę Polakom również i o tej reżimowej nieudolności aspołecznej jeszcze nie raz; Hashtagi: #PiSPOjednoZlo, #patoprawica, #ArogancjaWladzy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    RobertKoliński(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - idiota
  • @tow. Koliński bez loginu - Jak takie coś może zabierać głos trzeba to sprawdzić to dywersant z 5 kolumny
Reklama