UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak najbardziej uważam, że przedsiębiorcy powinni dostać zwrot za niewykorzystany czas korzystania z zezwolenia podczas zakazu prowadzenia działalności, ponadto co z podatkami lokalnymi które są zbrodnią, płacisz za to że coś masz, co z podatkami od środków transportu osób czyli autobusami stoją i nie jeżdżą a podatki trzeba płacić, baba (bo inaczej jej nie nazwę)z UM powiedziała mi, że skoro mi się nie opłaca to powininem zamknąć działalność. Siedzą na zdalnym czyli nic nie robią, nie obsługują mieszkańców a od tego są bo to my podatnicy utrzymujemy bandę urzędniczych nierobów.
  • urzędasy nie znają się na prowadzeniu działalności ba. .. nawet na swojej robocie mało się znają. źle prowadzą przetargi, bo na starych regulaminach lecą, nie umieją nic nowego stworzyć. Mi też się mądrzyła, że jak coś to mogę zamknąć, idiotka. życzę takim, żeby to samo przeżywała, zero empatii. Ja też mam dzieci. A urzędasy za nas wszystkich podatki żyją. Sami nic nie wnoszą, tylko głupie przepisy. życzę im biedy.
Reklama