UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tak głupiego motywu odmowy wydania zgody na budowę nigdy nie słyszałem. To po to wybraliśmy Radę Miejska aby takie idiotyczne decyzje podejmowała? To co tam chcecie wybudować jeśli nie to? Projekt jest ładny i z pewnością pasuje do zabudowy ściśle pasując do budynków Alstomu - GE. jJak ktoś chce sobie obejrzeć budynek seminarium to niech sobie idzie na ulice ś. Ducha. Stara poniemiecka buda 4-piętrowa dawna szkoła zawodowa i dobrze, że ktoś chciał wybudować coś ładnego tutaj należy cie cieszyć że takie brzydactwo ktoś chciał zasłonić czymś znacznie ładniejszym. Nie znajdziecie żadnego frajera aby tam budował cokolwiek. Takiej Rady miasta i władz miasta jeszcze nie było w Elblągu. Wizjonerzy miejscy i. .. tu nasuwa się wiele bardzo negatywnych i brzydkich słów na temat Władz miasta i Rady. Poprzednio wypowiedzieli zgody na budowę budynku przy Placu Grunwaldzim czy to przy 100lecia, przy stacji paliw bo hotel chcą budować. Do usranej śmierci nikogo nie znajdą. Czas zmienić takie władze i Radę bo tylko wszystko psują i nie umieją podjąć żadnej mądrej i odważnej decyzji. Kto za tym stoi aby podejmować takie idiotyczne decyzję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  110
  20
  julek1962(2021-10-27)
 • @julek1962 - Tu nie pozwalają a pod własnym nosem NIE potrafią zagospodarować najatrakcyjniejszej dziełki w mieście, które jest pośmiechowiskiem dla pozbawionych ambicji ludzi odpowiedzialnych za to w UM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  1
  Śmiechu warte(2021-10-27)
 • @julek1962 - Krótko i w punkt. Dopiszę tylko, że z doświadczenie pokazuje iż jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. PortEl nie napisał wszystkiego. Nie podał pełnej listy instytucji, które sprzeciwiły się budowie tych bloków. A są nimi też Wojewódzki Konserwator Zabytków w Olsztynie, olsztyński Sanepid oraz Państwowa Straż Pożarna. Tak zmasowany atak na jednego inwestora każe przypuszczać że nie przekonał kogo trzeba w Elblągu aby uzyskać pozwolenie budowy. A być może nie dostarczył on kopert z argumentami komu trzeba w Olsztynie. Bo argumenty rady miejskiej (pisane zapewne przez kogoś innego)przeciwko tym blokom są po prostu żałosne. Można się było bardziej wysilić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  2
  BEZ ŚCIEM proszę(2021-10-28)
 • @julek1962 - te budynki pasuja tam jak siodlo do swini. Czego pan nie ogarnia?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  elblażanin(2021-11-05)
Reklama