UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jeden wielki elbląski kolejny przekręt po tym, gdy prezydent Nowak wycofał zgodę na apartamentowiec przy Tysiaclecia zamiast wymarzonego przez siebie hotelu, ktorego od 15 lat nikt nie chce tam budować. To już jest temat tylko dla Telewizji, chyba, że inwestor po prostu zmieni projekt, by uwidocznić Seminarium z jednym studentem na I roku. Czy to aby nie biskup zadecydował o zablokowaniu inwestycji. ???
 • RobertKoliński A propos tego "jednego studenta na I roku"to jest pytanie - bo ja również pamiętam artykuł sprzed 2 tygodni, w którym rzecznik seminarium w Elblągu podawał informację właśnie o jednym studencie rozpoczynającym w tym roku naukę tamże, ale wczoraj czytam informację prasową podaną przez wrocławską Wyborczą, i tam jak byk stoi, że Elbląg jest jednym z 3 miast (obok Bydgoszczy i Drohiczyna), w których do seminarium nie zgłosił się w tym roku nikt. To jak to w końcu jest? #swieckiepanstwo 🚩 Hashtagi: #PrawdaWasWyzwoli
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  RobertKoliński(2021-10-28)
 • @RobertKoliński - Czytaj dalej wyborczą de××lu ale czy tam też jest napisane że każdemu lewackiemu leniowi bez pracy należy się utrzymanie na koszt miasta?
 • @RobertKoliński - Za dużo czytasz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Waldek z Cargo(2021-11-04)
Reklama