UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Takiej bzdury w życiu nie czytałem! To jakaś dendrofilia? Każdy, ogrzewa samemu dom/mieszkanie marzy o ogrzewaniu elektrycznym, które pozwala jednym palcem zwiększać/zmniejszać ogrzewanie. A drewno? Zamówić musisz, układać, rąbać, rozpalać, czyścić piec z popiołu. Puknijcie się w główkę!
  • nic nie zastąpi kominka, uwierz
  • Ty mi nie Rabie i nie ukladasz ig. .. no tobie do tego masz kasę to ogrzewaj pradem
  • Dla mnie to tradycja, a zapach palonego drewna jest super. Myślisz, że po co ludzie wymyślili wędzenie mięsa, owoców morza czy serów? Ludzie niemal od początku istnienia posługiwali się ogniem i jego opanowanie przez człowieka przyspieszyło rozwój cywilizacji. Nikt nie powinien zakazywać palenia drewnem. Poza tym co będą robić drewnem z wiatrołomów, czy tym nienadającym się na deski?
  • A lewatywę sobie robisz ??? Bo do muszli trzeba cisnąć, podcierać się, później muszlę po wycierać. .. . A dla żony masz pewnie też elektryczna zabawkę ? Bo po co się męczyć. ..
  • A jeśli wyłączą prąd, to czym i jak będziesz się ogrzewać? Ja tam nie marzę o ogrzewaniu elektrycznym. Nie jestem leniwa i poradzę sobie z porządkowaniem drewna. Może Ty puknij się w głowę. Ciekawe co powiesz, jak dostaniesz rachunek za prąd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Wścibska(2022-01-14)
  • No wlasnie drzewa mozna sobie naukladac na zapas a prad czy gaz mozna jednym przyciskiem ludziom wyłaczyc i o to chyba chodzi tym eko
  • Nie mam słów na ten Twój snobistyczny komentarz. Cymbał do potęgi n-tej to nawet za mało powiedziane. Jak Ci zrobią blackout w black friday i zabraknie ci prądu to wtedy dziadu się opamiętasz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Typowy Seba(2022-01-14)
  • Sam się puknij każdy by chciał nie każdego stać na ten twój ekologiczny prąd zauważ że słowo twój napisałem z małej litery mniejszej nie znalazlem
  • Ale tu nie pisze żeby obowiązkowo palić drewnem !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ja to piszę(2022-01-15)
  • drewno nie jest dla tych którzy muszą cokolwiek, drewno i ogień jest dla tych którzy to kochają i korzystają z niego z głową.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Janek 77(2022-01-16)
Reklama