UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • gdzie byli tzw. zieloni, kiedy dewastowano wydmy na Mierzei, stawiając tam bary, stragany, pensjonaty, gdzie są teraz, kiedy w Krynicy wycina się drzewa przy plaży pod nowe''inwestycje'', kolejne szpetne budki, a przeszkadza PRZEKOP, który będzie dużym ułatwieniem dla dużej i małej ŻEGLUGI, który będzie również sam w sobie atrakcją turystyczną, na Mierzei nie ma już rdzennych mieszkańców, są tylko ludzie, którzy mają w d. .Przekop, którzy będą niszczyć Mierzeję kolejnymi straganami w imię swojego interesu, a ELBLĄG i jego interesy mają właśnie w d. .i to głęboko,
  • Jak Elbląg ma ich w d... to oni maja Elbląg w d... i pewnie ze dbaja o swój interas. Rozwijaja się, daja miejsca pracy, zapewniaja byt rodzinom a nie udają zbawców narodu dla idei. A po za tym jaka żegluga będzie tych pare łudeczek i dla nich taki koszt? Bez sensu.
  • @Sats - może faktycznie dla paru''łudeczek''to się nie opłaca ale dla łódek to jak najbardziej
Reklama