UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zlikwidować te kretyńskie przejście dla pieszych przy hali Elzamu !
  • Myślisz, że piesi będą fruwać?
  • Nie ma szans. Połączenie przystanków z Elzamem powoduje, że zbyt dużo ludzi z niego korzysta. Zamiast tego można pomyśleć o podziemnym przejściu lub kładce, ale to raczej pobożne życzenie.
  • przy dzisiejszych przepisach gdzie pojedynczy pieszy kieruje ruchem to przejście nie tylko utrudnia ruch ale jest po prostu niebezpieczne
  • zlikwidować krawężniki i chodniki, zlikwidować niebieskie miejsca dla niepełnosprawnych, zlikwidować parkometry, bo ja biedny kierowca i wszyscy się mnie czepiają i mnie doją z kasy. człowieku ogarnij się.
  • a "przy wczorajszych" przepisach było bezpieczne?? wiesz ile tam osób zginęło ??
  • niech zrobia wiadukt dla pieszych, proste
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    xannxannxxxxx(2023-01-09)
  • Będzie przeniesione w kierunku 1000lecia i na nim założą sygnalizację.
  • Zjazd w Fabryczną ma zostać zlikwidowany i to jest problem. Nowe przejście dla pieszych ze światłami powstanie na wysokości mostków a przejścia przy elzamie i fabrycznej zlikwidowane. Zobaczcie plany przebudowy załączone do przetargu. Hashtagi: #Fabryczna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Likwidacja Fabrycznej(2023-01-09)
  • Jak to? To przejście dla pieszych jest b. potrzebne mieszkańcom teh części miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    G. SZARO(2023-01-09)
  • Niech w końcu przy przejściu dla pieszych przy Elzamie niech w końcu zrobią tą cholerną sygnalizację świetlną! Kto widział by przy tak dużej ulicy nie było sygnalizacji?? Te j***ne samochody non stop przejeżdżają i nie da się przejść na drugą stronę do przystanku autobusowego!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    gość89(2023-01-09)
  • Zlikwidować? Włączyć w plan nowej inwestycji. Mam nadzieję, że już to zostało zrobione.
Reklama