UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O zarządzaniu celami osobistymi i zawodowymi - warsztaty dla przedsiębiorców i nie tylko

2016-08-16
Aktualizowany 2016-08-25 12:10
 
Elbląg, O zarządzaniu celami osobistymi i zawodowymi - warsztaty dla przedsiębiorców i nie tylko

Elbląska Izba Gospodarcza zaprasza na warsztaty „Skuteczne zarządzanie celami osobistymi i zawodowymi”, które odbędą się w piątek, 26 sierpnia w budynku PWSZ przy ul. Czerniakowskiej 22 (sala 116). Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.

Wydarzenie poprowadzą Anna Pogorzelska oraz Krzysztof Ciuła, którzy od wielu lat wspomagają przedsiębiorców w rozwoju osobistym. Udział w warsztatach to nie tylko możliwość nabycia wiedzy w zakresie budowania motywacji, zwiększenia efektywności funkcjonowania firmy, ale także doskonała okazja do podniesienia pewności siebie.
       Więcej informacji i rejestracja na stronie.
       Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko przedsiębiorców! Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona.
      

       Patronem medialnym konferencji jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Elbląska Izba Gospodarcza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Kogo zaprasza Elbląska Izba Gospodarcza o godzinie 9 w piątek? Na jaką grupę społeczną liczy?
  • Sala nr 16.. .
  • kto mi wytłumaczy i po ludzku napisze co to znaczy: zarządzanie czynnikami ryzyka. 1.Co to jest - zarządzanie. 2.Co to są czynniki ryzyka. Jeżeli zarządzanie jest to kierowanie ludźmi, to jak zarządzać czynnikami - czynniki to nie ludzie, ale jakieś parametry. Czy parametr może wykonać jakieś polecenie? Czy raczej człowiek, który go używa. Czy rzecz polega na bezmyślnym tłumaczeniu z angielskiego? Jak powinno być poprawnie i po polsku.
Reklama