UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prywatyzacja Zamechu najlepsze rozwiązanie? Dla kogo dla tych przy korycie pozbyli się odpowiedzialności a na uposażeniu zyskali 300-400%
  • śięte słowa ależ on kłamie, sprzedali zakład za bezcen, za marne paczki dla pracowników
  • Sprzedali za 1 milion dolarów, czy to jest za bezcen, szczególnie na ówczesne pieniadze ??
  • Wszyscy którzy pracowali wtedy w Zamechu, to potwierdzą. Firma rozwijała się, zarobki były naprawdę przyzwoite. Nie tylko dla "swoich".
  • Million dolarów!!, to byli handlarze oddali prawie za darmo ogromny zakład, sama tylko nowa odlewnia z jej najnowocześniejszymi piecami indukcyjnymi jak na tamte czasy, mozolnie wybudowana za setki milionów przez komuchów, była krajowym hitem w tej branży, a pan Olechnowicz był w tamtym czasie szefem odlewnii I NIE wiedział co traci ?, co tracą pracownicy tam zatrudnieni. A co robił Wałęsa że stocznią, która też była trampoliną dla niego- będąc głową państwa nawet kolebki swojej nie potrafił ratować. Tak zrobili dobrze sobie, tu się nie pomylili, a 95% pracowników została na lodzie bez pracy Czy dzisiaj jest, jeszcze ktoś, kto chcę z panem gadać, bo ja powim jak Boguś Linda "nie chcę mi się z tobą gadać". Hashtagi: #.
  • @L2. - Milion dolarów - czyli za równowartość 5 limuzyn klasy Mercedesa S przejęli zakład który zajmował pół miasta, zatrudniał ponad 8 tyś. ludzi i eksportował swoje wyroby na cały świat. HA! HA! HA! prezesi w ABB musieli ze śmiechu pospadać z krzeseł po tej transakcji z tubylcami. A! Jeszcze mały szczegół, zostali zwolnieni z podatku. Czyli w sumie nic nie wydali, bo zwolnienie z podatku na 7 lat było większe niż wartość 5 limuzyn - HA! HA! HA! Nie normalnie interes życia. A, nie, poprawka - wydali jeszcze pieniądze na paczki dla tubylców HA! HA! HA!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Tubylec(2021-10-01)
  • @L2. - słynne telewizory kolorowe na święta a potem odwalanie przez pół roku od wypłaty hahahaha to był chwyt marketingowy - podzielenie na ABB i ElZamech - no no - kto się nachapał to nachapał a reszta na zieloną trawkę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    miglans(2021-10-01)
  • @miglans - Do miglans - na ABB Zamach i Elzam. Elzamech to odlewnie żeliwa. Chcesz komentować to sprawdź jakie są fakty.
  • @Tubylec - Socjalistyczny Zamech to zakład, w którym wirnik turbiny składano na trzy zmiany przez miesiąc. .. pod rządami ABB ten sam wirnik brygada składała przez tydzień z małym ogonkiem. .. Czy było idealnie, zapewne NIE, ale bez ABB Zamech skończyłby jak stocznie. .. tylko konwulsje byłyby krótsze, bo stoczniowe przedłużano ze względów czysto politycznych, a Zamech nie miał żadnego Wałęsy i nikt nie uważał go za kolebkę. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    GłębokaMyśl(2021-10-02)
Reklama