UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Czyżby pierwszy rozsądny apel elbląskiej RM w tej kadencji miał się jednak ziścić, aż nie wierzę:)Towarzysze Radni i Towarzyszki Radne, Towarzyszu Prezydencie - a kiedy oficjalny apel władz Miasta Elbląga do rządu RP w/s budowy obopólnie korzystnego mostu dla mieszkańców Nowakowa i Elbląga, na wysokości elbląskiej oczyszczalni ścieków, zapytuję cokolwiek dramatycznie?! Czy władz naszego miasta nie interesuje sprawa korzystnej dla wszystkich, nie tylko przedstawicieli reżimu, lokalizacji tej słusznej i potrzebnej inwestycji? Na cóż Wy jeszcze czekacie? Hashtagi: #nowakowo, #elblag, #most, #przekop, #NiezlyKanal
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    29
    RobertKoliński(2021-04-20)
  • @RobertKoliński - Powiem szczerze jak wyciągniesz nogi to będę pił miesiąc
  • RobertKoliński To ja na złość trollowi, jak tow. Włodzimierz Ilicz Lenin, będę żył wiecznie:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    14
    RobertKoliński(2021-04-20)
  • @RobertKoliński - A ja chętnie wypiję z towarzyszem Iliczemczy albo z panem Robertem, tak zle to nawet za komuny nie miałem I tak nie było, co tak piejecie z zachwytu, ze zostalismy rozgrabieni ze wszystkiego I tylko jak za niemca jestasmy tanią wrecz darmową silą roboczą. .do roboty. .do roboty, szlachto zaściankowa, teraz niemiec nawet nie musi stac z batem, rudzielce I pseudo polaczki sami do nich lecą na kolanach. , euro wyprało mózgi I honor.
  • @RobertKoliński - Panie Robercie kiedy pan zacznie realnie dostrzegać rzeczywistość. Czy pan naprawdę myśli że ktokolwiek z włodarzy tego miasta czyta to co pan tu pisze????? Albo pan zażywa jakieś środki psychoaktywne co ma wpływ na takie zachowanie albo pan już taki poprostu jest. ..
  • @RobertKoliński - A co mnie to obchodzi mnie to nie dotyczy dzięki PISowi stać mnie na samochód i nim jeżdżę tramwajami nie jeżdżę bo w nich jest za głośno
Reklama