UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląg nie zasługuje na tak doniosłe inwestycje. Dla kogo Pan Prezes to wszystko robi ? Pytam dla kogo ?! Dla tych wszystkich hejterów elbląskich ? Dla bezbożników - wrogów Kościoła co go opluwają i wymyślają rożne nieprawdziwe rzeczy o księżach ? Dla tyc co psioczą na ten rzond najlepszy ? To miasto ma kilku prawdziwych patriotów. Kilku zaledwie. Musi pilnie w Elblągu powstać więcej takich patriotów jak TeofilSkorupa i Kaczan. Wówczas dopiero bendzie dobrze. Bendzie bardzo dobrze. Wszyscy bendą szczęśliwi i nikt już nie będzie bezpodstawnie narzekał na najlepszą władzę. I petycję mam w imieniu wszystkich Emblonżan : nie chcemy pomnika Piłsudskiego ! Chcemy pomnik Kaczyńskiego - co tak dużo pięćsetplusów nam nadawał !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    14
    fan pissu(2021-06-11)
  • @fan pissu - To obrzydliwa i wulgarna kpina ale faktem jest że Piłsudski był bezbożnikiem i są godniejsi jeśli chodzi o pomnik. Wspomnę tylko że prezydent tysiąclecia nie jest w naszym mieście w żaden sposób uhonorowany a to już wstyd. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    12
    TeofilSkorupa(2021-06-11)
  • RobertKoliński @fan pissu - Z tym hejtem i durnowatą, oligarchiczną nagonką na tzw. "pięćsetplusów", to sami się libki tylko pogrążacie - jak wy chcecie tłumaczyć cokolwiek ludowi w temacie roszczeniowości, skoro nie dość, że przeżarliście do tej pory 200 mld zł z różnych Tarcz Antykryzysowych, to w dodatku zaprzeczacie i logice, i duchowi dziejów, i własnym fundamentom w końcu, iż np. umiłowana Unia Europejska stosuje i promuje znacznie bardziej rozbudowany system świadczeń społecznych i socjalnych, bo jest to po prostu wymóg rozumu. Spójrzcie na swoich berlińskich mocodawców, jak pięknie w lewo skręcają, a wy cały czas na bankstersko-waszyngtońskim, antyeuropejskim kursie; [Bezwarunkowy Dochód Podstawowy] Hashtagi: #NasiOkupanci, #yanksGoHome, #oligarchia, #kler
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    16
    RobertKoliński(2021-06-11)
  • @TeofilSkorupa - Kochany Panie Prezesie Najwyższy (dosłownie)! Proszę nie słuchać tego lizusa i wazeliniarza TeofilaSkorupy ! On chce tylko stołek jakiś dobry dzięki Panu Prezesowi złapać. Na przykład prezesa Orlenu. Bo on - ten TeofilSkorupa myśli, że Pan Prezes to tak sobie lekką ręką rozdaje te stołki byle komu. Bo niektórzy tak mówią i pomawiają. A przecież to nieprawda, bo w pissie są sami wybitni i bardzo zdolni. Wszyscy mondrzy z całej Polski wstąpili do pissu a w tych innych partiach to głupole i pieniacze tylko. Panie Prezesie Najukochańszy - wiem, że brzydzi się Pan donosami i hakami ale ja nazbieram na tego Skorupę tyle, że Pan Prezes to mi uwierzy a nie jemu i to ja zostanę niedługo namiestnikiem Pana Prezesa w Elblągu. Ja dla Pana Prezesa jestem gotowy SAM OSOBIŚCIE pogłębić kanał o cały jeden meter. I będzie miał wtedy sześć metrów a nie pięć. A SkorupaTeofil nic nie chce zrobić. .. I teraz już wszyscy się dowiedzieli, że on to karierowicz tylko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    fan pissu(2021-06-11)
  • @TeofilSkorupa - "Wspomnę tylko że prezydent tysiąclecia nie jest w naszym mieście w żaden sposób uhonorowany"- tysiąclecia, ale z reklamówką. chwała Bogu
  • @TeofilSkorupa - Jak to nie jest ! A Teofil Skorupa, nasz rodzimy, żywy pomnik niebosiężnej myśli i wiekopomnego dzieła bliźniąt Kaczyńskich oraz Populizmu i Socjotechniki to się nie liczy ? Pomnik wielce stosowny i odpowiedni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    GłębokaMyśl(2021-06-11)
  • @RobertKoliński - A kiedy Pan pojedzie prosto? Przecież skręcając ciągle w lewo zatoczy się koło. O jeździe "na czołówkę"z innymi nie wspomnę.
  • @Thorn - Na chwilę obecną - początek drugiej dekady XXI wieku nad Wisłą - czas jest najwyższy, aby po 32 latach prawicowo-neoliberalnej smuty, dewastacji państwa i styropianowo-klerykalnego wstecznictwa, jurgieltnictwa oraz błądzenia po bezdrożach nieludzkiego kapitalizmu na powrót skręcić w lewo, bo inaczej zaliczymy kolektywnie drzewo; a w zasadzie to już tylko jego kikut, bo przecież wszystkie drzewa już neo-Szyszkowe szkodniki wycięły i teraz porębę oraz zgliszcza będą jeszcze tylko betonować; Hashtagi: #patoprawica, #Szyszkoszkodniki, #WindOfChange
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    tow. Koliński bez loginu(2021-06-11)
  • @tow. Koliński bez loginu - Teraz jest początek trzeciej dekady XXI wieku. A ty człeku przelazłeś przez tunel czasoprzestrzeni ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    śmiechnasali(2021-06-11)
  • @śmiechnasali - Tak, ale już wróciłem - każdemu się czasem zdarzy w pośpiechu wylądować nie w tej dekadzie, marudo:) Hashtagi: #wLepszymWszechswiecie, #WidzialemPolskeBezPOPiS!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    tow. Koliński znów w 2021(2021-06-11)
Reklama