UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Głupota, projekt wyłącznie wyborczy, bezmyślne marnowanie pieniędzy publicznych oraz dokładanie po raz kolejny złodziejskim kapitaluchom z naszych kieszeni. Wszystko w dodatku bez jakiegokolwiek planu, bo przecież miejski plan zagospodarowania terenu Wyspy Spichrzów nigdy, pomimo chyba ze 20-letnich już "dyskusji", w elbląskim ratuszu nie powstał. Żal. pl #TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #marnotrawstwo, #slupy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    117
    RobertKoliński(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Zastanawiam się dlaczego nic w życiu pan nie osiągnął skoro uważasz pan że wszystko zrobiłby lepiej że wszystko pan wiesz. Jesteś pan wiecznym krytykiem wszystkiego a zarazem największym nieudacznikiem w tym mieście i przegranym życiowo człowiekiem
  • @RobertKoliński - Ja tam się cieszę, że w końcu zagospodarują dzielnicę, która od momentu zakończenia II wojny światowej w ogóle nie został zagospodarowany. Jeśli Ci się to nie podoba człowieku to nie wiem. .. Wyprowadź się na wieś.
  • @RobertKoliński - Kotliński co ty możesz wiedzieć o ekonomii i marnowaniu pieniędzy, skoro ideą tej twojej lewicy jest życie na cudzy koszt.
  • @RobertKoliński - Bezmyślnie to przenieśli tam ten twój czerwony domek z 12 lutego i postawili byle gdzie blokując dalsza zabudowę tej części Wyspy Spichrzow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    10
    Klakier(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Koński idź końska zwał, bo pi####lisz.
  • Etam, coś mje się zdaje, że chyba jednak bardziej przegrany życiowo i zbankrutowany moralnie jest każden anonimowy siurek, któren nawet pod swoim zafajdanym pluciem nie potrafi się POdPiSać:)O argumentacji na zadany temat to już nawet nie mówię:)No pochwalże się, cycu jeden z druigm, czegoś się w życiu dorobił i jakim to udacznikiem a społeczniakiem jesteś a zamkniesz Kolińskiemu japę na zawsze - czego się boisz, internetowy miękiszonie?:)#TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #PrawdaWasWyzwoli, #ObroncyZwyroli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    15
    lubie.kefir(2021-11-24)
  • @lubie.kefir - a po co sie podpisywac ? obowiazek jakis? RODO jest
  • @RobertKoliński - Tu MPZ Wyspy: www.planowanie.umelblag.pl/files/uchwaly/133u.jpg Nawet nie chce Ci się poszukać. Ciągle pier..sz głupoty i wciskasz chamski kit
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    0
    jak kurczak to tylko z KFC(2021-11-24)
  • RobertKoliński @jak kurczak to tylko z KFC - Czyli jednak przepchnęli ten szajs w zeszłym roku, jak potem pokątnie hajs na pomnik dla słupników, i to bez uwzględnienia jakichkolwiek pomysłów z konkursowych projektów, na które poszła góra publicznego hajsu? No cóż, zwracam tzw. honor - plan jest; chorowałem wtedy; )Co nie zmienia faktu, że pomysł jest w dalszym ciągu durny i szkodniczy, bo za pieniądze publiczne funduje się inwestycję prywatnemu kapitałowi (po co tam hotel na górnych piętrach? kim będzie inwestor? dlaczego milczycie w tej sprawie?), który chyba się jeszcze dość nie nażarł z Tarczy Antykryzysowej, wychodzi; Jak też ma się sprawa postawienia żenującego budynku neo-stodoły w tym akurat miejscu do "Ustala się zasady ochrony dziedzictwa kulturowego i zabytków, w tym krajobrazu kulturowego terenów UMW1 nawiązując do historycznego krajobrazu kulturowego Wyspy Spichrzów. "? Powiedzcie nam tu szczerze, Towarzysze - po co, i komu ma służyć, utopienie 90 mln złotych w tym nieprzejrzystym i od samego początku podejrzanym projekcie kolaboracji elbląskiego ratusza z centralą na Nowogrodzkiej w Warszawie, hm? Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #slupnicy, #POPiS, #zlo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    18
    RobertKoliński(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Jak by "czerwone"w 1945 roku nie rozpieprzyli miasta, to nic nie trzeba by było budować od podstaw.
  • RobertKoliński Ale dlaczego prywaciarzom akurat chcecie z publicznego "odbudowywać"? - pytanie takie oto jest od ludu, któren z Tarczy Antykryzysowej milionów żadnych był nie wzion. [Za hajsy wasze, w gardziele Nasze!] 🚩 Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #roszczeniowcy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    12
    RobertKoliński(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Zapominasz o tym, że w Polsce od wielu lat publiczne pieniądze funduje się inwestycje prywatnemu kapitałowi - tylko nie w Elblągu, który zawsze był olewany. Choćby cały PRL to była masa inwestycji, które ostatecznie zostały sprzedane prywatnym, ale mimo wszystko miasta, w których to się odbywało, stoją dzisiaj o wiele lepiej niż te nielubiane przez władze. Elbląg zdecydowanie w tym docenianym gronie nie był. Dochodzi też kwestia zabudowy starego miasta: tutaj ponownie za publiczne pieniądze i elbląskie cegły wiele miast dostało odbudowę za darmochę, podczas gdy Elbląg musi to robić prywatnie przez wiele dziesiątek lat. Teraz przynajmniej odrobinę tego dostaje E-g. Jak chcesz być takim altruistą, któremu nie podoba się publiczne rozdawnictwo to jest masa gorszych przykładów w Polsce, albo i UE - większość funduszy UE dla Polski zostało wydane na bzdury w tym kraju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    laskipaa(2021-11-24)
  • RobertKoliński @laskipaa - Człowieniu najszanowniejszy, ależ ja nie mam nic przeciwko inwestycjom publicznym ku pożytkowi powszechnemu, wręcz przeciwnie, aktywnie do takich zachęcam:)Co mi się nie podoba, to fundowanie łupieżczemu prywaciarstwu kolejnych bonusów z kieszeni podatnika (patrz: Tarcza Antykryzysowa - ponad już 212 mld zł, i rośnie. .. )oraz kłamliwa narracja ratusza i reżimu w tej sprawie. [Ale przede wszystkiem, to mają załgańce i szuje POdstępne a neoliberalne przyznać publicznie, że KOCHANY SOCJALIZM ORAZ TOW. MARKS i JEGO MAFIA SĄ NAJLEPSI!, iż właśnie po raz kolejny uratowali w kryzysie świat:), to może im wtedy choć trochę, zakłamańcom plującym bezmyślnie na najlepszy z dotychczas wymyślonych przez człowieka dla człowieka systemów odpuszczę:)] #TaxTheRich! ✊🚩 #Socjalizm #Równość #RiGCz! ✊🚩 Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    RobertKoliński(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Zgodziłbym się z tobą, gdyby Elbląg był doliną krzemową i mielibyśmy pełno bogatych firm bijących się o miejsce u nas i których trzeba by temperować, ale jest zupełnie odwrotnie. A na dłuższą metę to rozwój biznesów prywatnych najbardziej napędza miasto - i tego najmocniej potrzebuje teraz Elbląg. Nie ma w tym nic złego, żeby za publiczne pieniądze zachęcać inwestorów żeby lokowali się u nas. Chyba zapominasz, że żyjemy w ustroju wolnorynkowym i to prywatny biznes zasila budżet i płaci pensje. .. i to wlaśnie dzięki niemu miasto ma kolejne pieniądze w budżecie :))Ja jestem za każdą publiczną inwestycją w Elblągu, bo jestem lokalnym patriotą i stawiam wyżej Elbląg niż pieniądze ogolnopaństwowe, a do tego doskonale wiem jak centrala traktowała Elblag przez ostatnie 75 lat. Należy się jak psu buda :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    laskipaa(2021-11-24)
  • @laskipaa - No tak, Elbląg mentalnie nadal w szalonych latach 90.Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco. Nie dziwota, że króluje taki kicz.
  • RobertKoliński @laskipaa - Jakim "wolnorynkowym", skoro ŻERUJECIE przecież NA PAŃSTWOWYM i PUBLICZNYM, KOMUCHY!!1 xD Przyznajcie po ludzku i wprost, że jesteście hiPOkrytami, którzy lubią rabować prostaczków, bo uważają się za lepszy sort, iż mają POjemniejsze kieszenie i przepastniejsze KOnta, a wtedy uznam, że przynajmniej ucziwie chcecie POdatnika orżnąć a okradać, i nie będę bardzo marudził; do dzieła:)#SocRev 🚩 #TaxTheRich Hashtagi: #TaxTheRich, #roszczeniowcy, #RasaPanow, #oligarchia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Koliński. Plan zagospodarowania dla wyspy spichrzów istnieje, to plan dla obszaru 133 uchwalony 24 września 2020 roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Miejscowy2(2021-11-24)
  • RobertKoliński @Miejscowy2 - No już wiem, wiem, potrafię czytać; uchwaliliśta go w epoce Covida, kiedy się pochowaliśta przed społeczeństwem, co trwa zdaje się nawet do dziś, żeby czasem się obywatel nie dowiedział, jak też planujecie zaiwanić mu kolejne 90 mln złotych z publicznego grosza, przyjąłem; #TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #slupnicy, #POPiS, #zlo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Witam towarzyszu Koliński!Ja tu w innej sprawie, czy może Mi towarzysz podać Swój adres zamieszkania w Elblągu. .. Jest taka potrzeba aby Go towarzysz podał. W niedługim czasie chcę odwiedzić g0ranicę polsko-białoruską z banerem zapewniającym gościnę w naszym mieście uchodzcom[którzy tu dotrą] i z zapewnieniem o mieszkaniu i pięciu posiłkach[w tym trzy ciepłe] i myśle że jesteś towarzyszu im to zapewnic[nie piszę o rozrywkach kulturalnych, bo wszak jesteś i piosenkarzem i pisarzem-tak wynika z Twoich hasztaków innych odniesień do rożnych stron. .]. No to szybko kolego Koliński czekam na adresik-uchodzcy już przebierają nózkami abyś ich przyjął-myślę ze taka nieduża rodzinka będziie ok-4 facetów, matka z dwójka dzieci plus ojciec. No to dawaj towarzyszu, wspieranie uchodzców to Wasz obowiązek. Z czekistowskim pozdrowieniem. .. I nie pękaj misiu bo jesteś obserwowany przez przyjaciól jak i wrogów-więc nie wymiękaj ziom, tylko szybko adresik a za dwa dni bedziesz szczęsliwym posiadaczem rodzinki z afganistanu lub innej syrii. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    towarzysz Jasiński(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Tak dla przypomnienia towarzyszu Koliński ja mam czas i sobie poobserwuję. Wasze smieszne wypociny, ale piszcie, piszcie, towarzysze w Moskwie lubią czytać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    towarzysz Jasiński(2021-11-24)
  • RobertKoliński @towarzysz Jasiński - Najpierw musielibyście się tu przedstawić pełnym nazwiskiem oraz wkleić zdjęcie swej reakcyjnej gęby, żebym się upewnił, żeście zwykłem trollem, a może i jakim trollem-faszystą nie są. Po wtóre zaś, musielibyście do tego jeszcze grzecznie mnie poprosić, iż ja byle komu adresu nie użyczam, zaś na rozkazy a połajanki byle cembała z internetu, to jakoś tak reaguję, że ić stont; #RefugeesWelcome 🚩 Hashtagi: #antyfaszyzm, #IdaBrunatni, #patoprawica, #POPiS, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    RobertKoliński(2021-11-24)
  • @RobertKoliński - Oj Robusiu ukochany, Ty zostaniesz wnet poeta, podejdz blizej tu do bramy, rzucim w gore ta moneta, kto miliony chetnie zgarnia?to pytanie jest od ludu, Ty czy ja, czy Twoja Psiarnia? milionerem ja nie budu, Budziesz krasny czasem Wania, w Polsze w nowej wremieni, Ty burzujom sie nie klaniasz, ,Ty z tej Polszy uchadi. .. .. .. .Konsomolec
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    kolsamkolec(2021-11-25)
  • @RobertKoliński - Milcz psie
  • @RobertKoliński - Z publicznego, nie z twojego ty podatków nie płacisz.
  • @RobertKoliński - Naprawdę uważasz że każdy lewacki idiota który się podpisuję pod swoimi wypocinami musi być dla wszystkich wyjątkowy? Swojego czasu na ul Leśmiana nie byłeś taki hardy przed zwykłymi małolatami którzy ciągle cię opluwali
Reklama