UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "- Dlaczego nie powstanie fragment klasy „S” z 4 pasami ruchu? Skoro Polska ma dostać 720 mld zł jako fundusz rozwoju, to może znajda się pieniądze na 4-pasmówkę z Elbląga w kierunku autostrady A1.Osobiście uważam, że tego typu decyzje to celowe, obrzydliwe działania polityczne, które zaniedbują świadomie Nasz region (. .. )– pyta pan Michał, jeden z naszych Czytelników, który zainteresował nas tym tematem. "Ja natomiast jestem tylko ciekaw, jaka jest/była opinia pana Michała kilka tygodni temu w temacie głosowania sejmowego kwestii otrzymania przez Polskę tych 770 mld zł w ramach EFO, bo chciałbym się oczywiscie mylić, ale brzmi mi ten pan Michał cokolwiek totalnoopozycyjnie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    20
    obrzydliwy działacz polityczn(2021-06-14)
  • @obrzydliwy działacz polityczn - @obrzydliwy działacz politycznym jestem autorem tych słów i jest Pan/Pani w błędzie oczerniając mnie o działania polityczne. Jestem użytkownikiem tej drogi i mieszkańcem regionu, ale jestem również podatnikiem i pełnoprawnym wyborcą, stąd moje pytanie i oskarżenia. Jeśli Ostróda, Olsztyn, Olesno, itd itd, dostają drogi klasy „S” to dlaczego nie dostanie tego Elbląg? Boję się jako kierowca korzystać z tej drogi, marnuje swój czas na dojazdy i ciągniecie sie za maszynami rolniczymi, które użytkują trasę. Mam zasadne przypuszczenie, że decyzja GDDKiA jest „karą” za brak przynależności regionu do PiS. Niestety…wojna polityczna trwa i kłóci Polaków między sobą, a coś takiego nie powinno mieć miejsca. Skoro DK22 ma być przebudowana to zróbmy coś porządnego…bezpiecznego i funkcjonalnego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Michal…(2021-06-14)
Reklama