UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dzisiaj jeden kilometr drogi krajowej to koszt pomiędzy 5 a 10 mln w zaleznosci od utrudnień, ta droga do latwych nie należy (podmokły teren), proszę porównać koszt kostki na moście niskim- ok o, 5 mln za wykonanie kikudziesieciu metrow. Lepiej by zrobili kika ulic w mieście bo pipiduwy niekoniecznie w Polsce muszą mieć obwodnicę, i jak juz wszystko ogarniecie w miescie szanowni bezradni, wtedy robcie te obwodnice, priorytet to miasto. .- przypominam, gdyby komuś juz całkiem zabrakło oleju.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  25
  Olejarka(2021-06-14)
 • @Olejarka - Człowieku, zanim napiszesz poczytaj troche w internecie o organizacji i zarzadzaniu drogami w PL. unikniesz w ten sposób kompromitacji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  Jerzy Lebioda(2021-06-14)
 • @Olejarka - Tak najlepiej skupiac sie na miescie gdzie jest duzo ulic niz na wiochach bo po co komu skupiac sie na wiochach. Wiocha niech bedzie wiochą. Ale chcialbym przyuwazyc fakt, ze wioski tez chca sie rozwijac, tym bardziej ze ta droga krajowa nr 22 przebiega przez srodek jeglownika i utrudnia zycie ludzią oraz kierowcą. Najlepiej wybudowac droge na strym podlozu czyli starej drodze ktora przebiega pod 22,skonczy sie to predzej czy pozniej jak ze starą trasą autostrady 7 ze i tak beda budowac nową bo stara jest na srodku wiosek
Reklama