UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • godzę się z marta wszystko przez głupie ustawy pis firmy będa upadać likwidować małe firmy zbyt duzy koszt pracowniczy od nowego roku i tak jest duży a będzie jeszcze wuiększy i to nie tylko koszty pracownicze jakie musi płacić pracodawca bardzo dobrze niech upadaja a pracownicy na pośredniak przez pis i głupie bezsensowne ustawy nikt sobie nie zdaje sprawy jakie musi ponieść koszty pracownicze zusy urząd skarbowy oraz inne koszty ppracodawca noic dziwnego ze musi kabunować aby utrzymać firme bardzo dobrze głupi naród tak wybiera to tak ma
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  7
  BANAN(2019-12-02)
 • RobertKoliński @BANAN - Najważniejsze, żeby wyzyskiwacz-kapitalista miał na nową furę co roku, inwestycje w kolejną nieruchomość i może jeszcze drogę z pieniędzy publicznych do majątku, gdyby było mało. A pracownik może żreć gruz, choć to dzięki jego pracy kapitalistyczny złodziej może pitolić dyrdymały o swojej przedsiębiorczości. Jeśli nie potrafisz prowadzić firmy płacąc pracownikom godne pensje zgodnie z prawem, to znaczy że się nie nadajesz do tej działalności i powinieneś zdać sprzęt i przejść na etat. Pracownicy nie są od sponsorowania twojej fantazji o byciu prywatnym przedsiębiorcą, przypominam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  19
  RobertKoliński(2019-12-02)
 • @RobertKoliński - Idź socjalisto z bożej łaski i pozamykaj większość jakże wyzyskujących firm lokalnych. Jak widać polityka zżera resztki rozsądku.
 • RobertKoliński Patrzcie państwo, oto kapitalista, któremu "wolny rynek" i regulacyjna "niewidzialna ręka rynku" zaczęła śmierdzieć - do Wigilii prawie miesiąc jeszcze, a tu takie cuda-dziwy;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  11
  RobertKoliński(2019-12-02)
 • @RobertKoliński - Człowieku, kapitalista jest od maksymalizacji zysku dla swojej firmy, a nie od zapewniania "godnej płacy" dla pracowników. Tę reguluje rynek. PIS komuchów napompował Kurskiego łapami, to teraz mamy wielbicieli Armii Czerwonej i jawnych marksistrów w głównym nurcie publicznej dysputyty. Ciekawym, gdzie nas to zaprowadzi?
 • @RobertKoliński - załóż firmę, płać ludziom tyle aby byli zadowoleni, zus-y, srusy i utrzymaj się na rynku chociaż rok. Powodzenia
 • @BANAN - wszyscy obudzimy się z "ręką w nocniku". .. .. ale wtedy będzie już za późno. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  Gagatek(2019-12-02)
 • RobertKoliński @hd - Neoliberalne, dzikokapitalistyczne, dawno skompromitowane dyrdymały - właśnie po to cywilizowane kraje, które z tego rodzaju głupawą, egoistyczną retoryką i pochwałą chciwości miały do czynienia nieco dłużej, wypracowały koncepcję prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, płacy minimalnej, inspekcji pracy i w końcu podatków progresywnych, żeby ten łajdacki proceder wyzysku ukrócić. Oczywiście w Polsce, która od 1989 roku wciąż jest ok. 30 lat za cywilizacją, ta wiedza przebija się do świadomości społecznej opornie, ale po to właśnie jesteśmy my, Lewica, żeby o Rozumie i Godności Człowieka przypominać wyzyskiwaczom i krwiopijcom oraz ich wstecznym apologetom:) PS. Płacy nie reguluje rynek, on ją wyłącznie degeneruje i zwykle wyłącznie zaniża (przykład importu i wyzysku pracowników zagranicznych dziś w Polsce, jako środka do maksymalizacji kapitalistycznego zysku). Płacę minimalną reguluje się w normalnych krajach ustawowo, bo jak wygląda ta "płaca rynkowa", to świetnie widzimy przez ostatnie 3 dekady "wolności" w Polsce, podobnie jak świetnie to wie kilka milionów naszych rodaków, którzy wyemigrowali do normalności z dzikokapitalistycznego raju nad Wisłą. Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm,#PodatekProgresywny,#RiGCz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  11
  RobertKoliński(2019-12-02)
 • @RobertKoliński - Koliński - ty jesteś komunista. .. .. !!!!!, przestań pisć te swoje komunistyczne wywody.
 • RobertKoliński Etam, jakbym był komunistą, to bym nawoływał do wywłaszczenia kapitalistów i zesłania krwiopijców na Kołymę, a tego (jeszcze;) nie robię;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  8
  RobertKoliński(2019-12-02)
Reklama