UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No i wysypało pisiorkowymi trolami w komentarzach. .. Koko dzambo i do przodu kaczory - nic nie jest waszą winą - to wszystko wina Tuska, Żydów i masonów, a także feministek, lewicowców, rolników, nauczycieli, kierowców itp, itd. .. Wszyscy się na was uwzieli biedaczki. .. To pewnie dlatego zrobiliście taki skok na państwową kasę i instytucje. .. Ja mam tylko nadzieję że Kaczor, Vateusz, Sasin i inni zostaną rozliczeni i trafią do paki bo tam jest ich miejsce!!!
  • Się karm dalej memami z buraka i nie zapomnij skladki na alimenciarza i na mieszkanko dla grubej wplacic.
  • Mowa jest o zarządzaniu miastem, nie krajem. A w Elblągu władze miejskie są słabe, bez inicjatywy, bez pomysłów. Tak jest najwygodniej, bo elektorat nie ma się do czego przyczepić. Hashtagi: #Beta77
  • Zdarza się widzieć w telewizji reklamy gmin, miasteczek, które promują swoje walory, zachęcają inwestorów swoim potencjałem, a. Elblag jakby nie istniał. Śpi snem niezmaconym. Hashtagi: #Beta77
  • Elbląg usnął już dawno, wszyscy o tym wiemy ! Ale jednym to odpowiada, drudzy udają ze nie widzą bo wiek robi swoje ! Lata to są lata, metryki się nie oszuka. ..
  • Ok PiS zrobił i nadal robi bardzo dużo złego, ale uważasz, że elbląskie władze zasługują na poklask i wdzięczność za prowadzone działania? Ja uważam, że ani jedni, ani drudzy. Czas na coś zupełnie innego. .. nowego.
Reklama