UWAGA!

"Promocja w dziesiątkę"

2016-10-13
Aktualizowany 2016-10-14 13:00
 

Meble na wymiar to w dzisiejszych czasach coraz częściej wybierana forma aranżacji wnętrz. Efekt, który uzyskujemy przy ich użyciu jest dużo lepszy niż przy zastosowaniu mebli gotowych. Możemy stworzyć meble według własnego pomysłu i urządzić nasze mieszkanie tak, aby w pełni harmonizowało z naszym usposobieniem i odpowiadało naszym gustom.

Meble na wymiar są coraz bardziej popularne, zwłaszcza jeśli chodzi o zakup mebli kuchennych, gdzie często dostosowuje się wysokość poszczególnych półek czy szafek pod np. wzrost osoby, która będzie z danej kuchni korzystać. Aranżacja wnętrz jest rzeczą niezwykle trudną i wymaga sporej wiedzy na temat nie tylko odpowiednich zestawów kolorystycznych, ale również właściwego doboru poszczególnych elementów pod względem funkcjonalności i możliwości zastosowania. Najważniejsze jest jednak, że meble wykonane na wymiar dopasujemy do każdego wnętrza i przestrzeni, jaką mamy do wykorzystania. Są bardziej funkcjonalne - możemy dowolnie zaprojektować układ szafek, półek, obudować w nich sprzęty AGD. Takiej możliwości nigdy nie dadzą nam meble gotowe.
      
       Jeśli sami nie jesteśmy w stanie dobrze wypełnić tego zadania warto poprosić o pomoc specjalistę, który może doradzić pewne rozwiązania odpowiednie dla naszego mieszkania.
       Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragniemy poinformować Państwa o nowej promocji trwającej od 19 września do 19 października.
      
       „Promocja w dziesiątkę”, czyli rabat 10 proc. lub 10 rat 0 proc. 
       Promocja „10 rat 0 proc. - potrwa od 19 września do 19 października. Rabat 10 proc. w ramach promocji dotyczy wszystkich mebli. Oferta kredytu bez oprocentowania oraz innych kosztów (RRSO=0 proc.), rozłożonego na maksymalnie 10 miesięcy, zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Oferta „10 rat 0 proc.” nie łączy się z ofertą „Rabat 10 proc.” (wybór należy do Klienta).

 


       Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami. Nasi konsultanci udziela Państwu wyczerpujących odpowiedzi i doradza jak optymalnie wykorzystać przestrzeń w Państwa domu.
      

Zapraszamy do odwiedzin pasażu handlowego.
--------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej