UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brawo Prawo i Sprawiedliwość spełniacie marzenia pokoleń a w Elblągu powstanie wielki a w przyszłości może i największy polski port. Potrafiliście wbrew Putinowi i Unii stworzyć nasz polski Kanał Sueski a ta cała podła opozycja pierwsza ustawi się do spijania śmietany z przekopu. Myślę że twórcy i wielkiemu orędownikowi tego wspaniałego dzieła Panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu należy się skromne wyróżnienie w postaci honorowego obywatelstwa naszego miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    36
    TeofilSkorupa(2021-10-22)
  • @TeofilSkorupa - Zapamiętamy PISowi inflację wiekszą od PKB, drożyznę w sklepach, opłaty ponad dochody, rozstrój gospodarki i ten przekopik dla jachtów elity. Rozliczymy Was z tego - wyborca
  • @TeofilSkorupa - jest Teoś, jak miło, że przypomniał o ważnych sprawach, wiwat śmietanka
  • obawiam się, że nikt nikogo za nic nie rozliczy
  • "obawiam się, że nikt nikogo za nic nie rozliczy"- A ja rozliczę omijając kwadraciki pisowskich kłamczuchów przy kolejnych wyborach. oszukaliście mnie pisy bardziej niż SLD, czy PO
  • @TeofilSkorupa - Największy polski port? Elbląg? Teofilu, czy nie za daleko posuwasz się w swojej działalności mającej na celu ośmieszenie tego projektu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    le-karz(2021-10-22)
  • @le-karz - Puknij się w pustą głowę. Nie znasz się to się nie wypowiadaj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    TeofilSkorupa(2021-10-22)
  • @TeofilSkorupa - masz umysl młotka
  • Podwyżki cen są prawda ale i też są Podwyżki plac a za rządów Po PSL były tyło Podwyżki cen. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    Jaaaaaaaa(2021-10-22)
  • @Jaaaaaaaa - Zamilcz trollu, ciebie stać na życie za nasze pieniądze, zgraja oszustów
  • @Jaaaaaaaa - Podwyżki płac to były jakiś rok/dwa temu. Teraz nie słyszałem, aby ktoś ze znajomych coś dostał. Za to życie coraz droższe.
  • Czepiacie się PIS'u za inflację, zapominacie że jest pandemia, cały świat boryka się z problemami, koszty szczepionek, izolacji, wstrzymanej produkcji i wsparcia finansowego małych firm jest ogromna, bogatsze państwa lepiej sobie radzą, biedniejsze gorzej, mam rodzinę w Australii, codziennie rozmawiamy na Skype, myślicie że tam jest tak różowo. ..
  • Człowieku, jest pandemia, niech ci ludzie cieszą się że utrzymali pracę. ..
  • @TeofilSkorupa - Kochany panie Teofilu, a pan jak zwykle już zlizuje twaróg ale nie z przekopu NAJDROŻSZEGO przywódcy. .. i już tylko za to należy się panu nieskromne wyróżnienie i premia dla PiSiaczkowego podnóżka i zadoliza wybitnie uzdolnionego a natchnionego w jego objawieniach o dziełach Populizmu i Socjotechniki w tym o wolskim Kanale Sueskim. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Na koniec takie małe pytanie: Elbląg jako miasto zostaje przeznaczony do wyburzenia, by parking dla TIRów mógł się rozrosnąć w największy w Polsce port morski nad rzeką, po której mogą pływać, najwyżej, średniej wielkości jednostki ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    GłębokaMyśl(2021-10-23)
  • Zawdzięczaj ta sytuacje unii europejskiej a szczególnie Niemcom
Reklama