UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A czy ktoś kiedyś zrobił coś za publiczne pieniądze, dobrze, tanio i w terminie? NIGDY!
  • Wyobraź sobie, że były takie czasy! Ale odkąd Polska dołączyła do kołchozu zwanym eu, sensowna legislacja, a wraz z nią zdrowy rozsądek poszły w π z du!!! Niestety w każdym sektorze gospodarki...
  • No to chyba spałeś snem zimowym od akcesji do UE. Bylibyśmy w lesie z budową dróg ekspresowych i autostrad. A to tylko wycinek programów unijnych.
  • A ty chyba śpisz od momentu akcesji. Nie dostrzegając faktu, że eu to taka instytucja, w której aby postawić tablicę "Ten projekt powstał przy udziale... itd. dzięki dotacji w wysokości.. itd. ", oddasz znacznie więcej, niż to co napisane na tablicy!!! Że o "przepalaniu", czytaj marnotrawstwu środków (za które też ktoś musi zapłacić) na różnego rodzaju chore ideologie, wymysły, projekty oraz fizycznie powstałe, nie używane, obiekty budowlane, nie wspomnę.
Reklama