UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Odgrzewany kotlet, do tego zaczyna trącić podeszwą. Temat był wałkowany w 2012 a na początku 2016 był "klepnięty". Pierwsi mieszkańcy mieli wprowadzić się w I kwartale 2017.Jak jest - widzimy. Dlatego ws. jakichkolwiek inwestycji w Biedrągu napiszę jak jest: jak zobaczę. .. to uwierzę. Oczywiści nikt nie musi się ze mną zgadzać, szczerze natomiast zachęcam do przewertowania kilku inwestycji które "jużjuż" miały być zrealizowane w ostatniej, dajmy na to, dekadzie. Włos się na głowie jeży. .. :/
  • @yHy - człowieku g. .. .wiesz a gadasz. Ten teren odkupił od poprzedniego właściciela, który budowy nie zaczął przez lata inny deweloper, więc coś się zaczyna dziać.
  • oh, no tak, masz rację, przecież tego nie znamy. .. 2010 Sjaelso Porto55 -> 2014 dzierżawa terenu pod Lunapark -> 2016 Nordic Development i ich NordicGarden -> 2017 TJ Group z LOLsztyna ponownie jako NordicGarden -> 2018 TJM Group z Przasnysza jako RegalPark -> 2019 ciąglepowyginanystalowypłot. O okresie przed 2014 nie chce mi się rozpisywać. Widzisz kolego, JA mam dobrą pamięć, a TY? I takich kwiatków na terenie wioski jest spoooro więcej.
  • @yHy - Co ma piernik do wiatraka? Gość Ci napisał jak krowie na rowie, że ten budynek buduje inny podmiot a ty wyskakujesz porto.
  • @yHy - a ty to zimny kotlet, siedzisz przed monitorkiem, a nie wiesz co się dzieje w mieście, tylko przepisujesz
Reklama