UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie nie jeżdżą bo to jest zła komunikacja, reforma zrobiona byle jak, mętlik w liniach autobusowych, nie można się połapać szczególnie jak się nie mieszka w Elblągu, linie tramwajowe do ogarnięcia ale autobusowe zupełnie nie, dzisiaj byłam w Elblągu, moim dawnym rodzinnym mieście i z dworca nie mogłam się wydostać, pozostała taksówka, rozpacz!!!
  • Bzdury, w 5 minut czytasz rozkład i wiesz gdzie co jedzie, bzdury typu płażyński które temu miastu zaszkodza jeszcze bardziej!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    SzokZkomentarzy(2022-03-23)
  • @SzokZkomentarzy - To, że rozkład jazdy przeczytam nawet krócej niż w 5 minut, nie stanowi o jego dobrym funkcjonowaniu i korzystnym układzie dla korzystających. Proszę poświęcić chwilę i zrobić analizę niektórych linii - np. tramwaj 2 jeździ raz na godzinę, autobus 13 ma, co najmniej 2 razy w ciągu dnia, półtora godzinne "przerwy", 21 nie wyrabia się z rozkładem, bo korki na trasie, podobnie 15 czy inne jadące Bema... Można mnożyć przykłady... Chyba komunikacja układana była na polecenie taksówkarzy, by mieli więcej kursów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Komunikacja do poprawki(2022-03-26)
  • ja to nawet taksówką się nie mogłem z dworca wydostać a nie mówiąc o tramwaju.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Slavek(2022-03-31)
Reklama