UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Drogi Portelu, może po tym wyroku zrozumiesz jak działają sądy/kasta... , których tak zażarcie broniłeś. Nic nie uczy lepiej, jak doświadczenie na własnej skórze "kastowych/nie/zawisłych... ".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  70
  23
  okonamaroko(2022-10-05)
 • @okonamaroko - Po niezawisłych sądach pozostało zasadniczo wspomnienie i kilku sędziów, którzy nie ulegają NAJDROŻSZEJ sile przewodniej. NIEZALEŻNOŚCI SĄDÓW należy bronić równie zażarcie co niepodległości, bo na niej zasadza się wolność obywatelska. Nie rozumiesz tego... trudno. Wytłumaczenie tej kwestii przekracza rozmiary tego wypracowania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  13
  GłębokaMyśl(2022-10-05)
 • @okonamaroko - Wątpię. Dalej będą bronić tych sądów i "wolnych mediów" byle na lewo byle na lewo. Swoją drogą dziwi mnie upartość słupnika co on tam ukrywa że nie chce się tym POdzielic ? Może jakiś patent na teleportację? Bardzo to dziwne. Dziwne jest też to że mieszkańcy tolerują taką butę i arogancję. Taczki już POwinny jechać POd ratusz. Mieszkańcy śpią i meeeecza jak te owce.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  10
  Lolka(2022-10-05)
 • @Lolka - "upartość" - interesująca konstrukcja. Normalna prawica broni niezależności mediów i sądów za wszelką cenę, bo wie, że pierwszym pomysłem dobrego i sprytnego bolszewika jest zawładnięcie mediami i sądami. Media, by skutecznie ryć berety wiernym wyznawcom prawd płynących z telewizora, sądy by pacyfikować wszystkich, którzy nie dali sobie zryć beretu z pomocą błogosławionych mediów patriotycznych głoszących jedyną prawdę objawioną niczym dzisiaj w Rosji. To jest najprostsza i sprawdzona droga do dyktatury, teoretycznie, proletariatu, który w jej kajdanach będzie miał do powiedzenia na każde wezwanie, TAK JEST TOWARZYSZU SEKRETARZU / NACZELNIKU / PREZESIE !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  11
  GłębokaMyśl(2022-10-05)
 • @okonamaroko - chyba kasty lepsze od pisowskich sądowych obłudników.
 • @okonamaroko - Trzeba napisać do Prezesa, On zdyscyplinuje Sąd.
 • @GłębokaMyśl - Orzeczenie nie po naszej myśli - kasta. Orzeczenie po naszej myśli - sąd niezawisły.
 • @GłębokaMyśl - Konstrukcja tego komentarza przypomina wczesnego Lenina kiedy to w jego zwojach mózgowych powstawała idea państwa i społeczeństwa bezideowego, bezwyznaniowego, pozbawionego kręgosłupa moralnego
 • " Konstrukcja tego komentarza przypomina wczesnego Lenina... " Witamy na forum pasjonata wczesnych prac Włodzimierza Ilicza Lenina / Uljanowa. Kręgosłup moralny musi być tak giętki, by spokojnie można było się kłaniać w pas etalonom moralności gwałcącym dzieci i takich gwałcicieli otaczających ochroną wyznaniową...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  6
  GłębokaMyśl(2022-10-06)
 • @GłębokaMyśl - Czy konsultowałeś/aś to z psychiatrą? Może warto spróbować? A nóż widelec pomoże? pomośl o tym.
 • @Lolka - Nie denerwuj się, bo robisz literówki. Czytanie wczesnych prac Włodzimierza Ilicza nie przynosi nikomu wstydu... za to wycieczki ad personam zawsze świadczą o braku argumentów i tępocie umysłowej usiłującej za wszelką cenę przypiąć adwersarzowi choćby debilną łatkę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  7
  GłębokaMyśl(2022-10-06)
Reklama