UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam te komentarze i nie wierze. Góry nie przejmują same negatywy, góre chcą przejąć same negatywy. I Wy sie dziwicie ze mlodzi nie chca tu mieszkac i wyjezdzaja ? Jak maja tu zostac skoro nie ma tu zadnych atrakcji. Ci co pisza ze jak gora funkcjonowala to bylo malo ludzi to chyba nigdy tam nie byli. Zawsze caly parking zajety i ludzie stawiali dalej gdzie popadnie. Pelno osob z Rosji, z innych miejscowosci, zawsze full i ok. 2 miesiace byl sezon. Góra to nie tylko zima, moze jak sie wezmie za to MOSIR to i latem beda atrakcje, tu jest spore pole do popisu, mozna wiele zrobic zeby to bylo rentowne. Chcecie basenu za kilkadziesiat milionow, na ktory nie ma pieniedzy a macie problem z gora chrobrego ? Ja nie lubie plywac, basen mam gleboko w tylku, tez to pojdzie jak Wy to mowicie z moich pieniedzy i czy narzekam na to ? Nie, bardzo dobrze, niech robia basen, amfiteatr, dolinke, bo to uatrakcyjni miasto. Tak samo gora uatrakcyjnia je. Komunikacja miejska nie jezdze a tez musze sie dokladac. I bardzo dobrze, zyje w miescie i rozumiem ze dokladam sie do tego z czego nie korzystam, bo korzystaja inni
  • Ja tez sie dokladam i nie korzystam. Jezdze do Gdanska na atrakcje. I co???? i nie narzekam. Elblag to piekne miasto i dobry gospodarz. Jak tak dalej bedzie to za dziesiec i dwadziescia lat moj syn z Gdanska bedzie tu przyjezdzal a nie odwrotnie.
Reklama