UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wiadomo że na 99 % chodzi o vectre. .Miałem dokładnie podobną sytuacje. .! Byłem kilka mies. za granicą. Umowa mi wygasła i przyszła faktura do zapłaty 300zł za dekoder tv i 400 zł za modem. .. !!! szok ( to są bandziory kjtorych nie interesuje dostawa mediów tylko sciąganie pieniędzy z ludzi poprzez wypisywanie mini druczkiem 10 ciu stron umowy w formacie A4 i podsuwanie klientom pod nos by podpisali. .. !) a co ja mam z jakims prawnikiem chodzic po vectrze w ktorej nie dosc ze obsługa do d. .. ! to czekanie w kolejce po 5 godz!!! Tu nie chodzi o to że są kolejki tyle czasu bo mają klientów!!! tylko wiekszosc ludzi jest tak samo poszkodowanych. .. nie xzadowolonych i zdesperowanych jak i my a system ich pracy to jak kasjerek w leclerku. .. mają klienta głeboko w d. .. .( wiadomo gdzie) Ale wracając do meritum sprawy to mimo że dostałem faktury do zapłaty to zaniosłem sprzet do placówki. Wyjasniłem Pani całą sytuację. .. że byłem niedostępny i takie tam Po czym Pani mi sprzęt przyjęła i wydała protoikuł przyjęcia. Dzwoniłem do Gdańska tłumacząc zaistniałą sytuację lecz ich nie interesowało to że to zostało oddane tylko było 25 dni po terminie. .. To po CHOLERE mi ta kobieta sprzętprzyjęła. .. ???? Przecież widzą mój status i nie powinna przyjąć sprzetu mimo ze jest wezwanie do zapłaty. .?! Narazie cisza. .. nikt sie nie odzywa mimo ze to miało zdażenie w czerwcu ubiegłego roku. A nie popuszczę im tego!!! i grosza im nie zapłacę. Bedę ich ciągał po sądach i wy też nie dajcie się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    8
    Ja-rafi(2014-01-28)
  • ja miałam podobną sytuację. .. w maju przeprowadziłam się do miejsca, gdzie V. .. nie ma zasięgu, w sierpniu wykorzystałam zmianę regulaminu, napisałam pismo z rezygnacją. Na szanowną odpowiedź w formie pisemnej czekałam do GRUDNIA - zaraz po otrzymaniu listu(zwykły, nie polecony(!)) udałam się do Punktu, zdałam wszystko i okazało się, że muszę zapłacić karę za nieoddanie sprzętu. .. Od razu napisałam pismo wyjaśniające, dodałam pokwitowanie zwrotu urządzeń, w dniu dzisiejszym otrzymałam pismo(zwykłym, nie poleconym(!)), że moje wyjaśnienia mogę sobie dosłownie w 4 litery wsadzić. List był tak napisany, jakby nikt nie czytał mojego pisma. .. Uważają, że powinnam zwrócić urządzenia we wrześniu - tyle tylko, że ja nie wiedziałam, że umowę rozwiązano, nie otrzymałam żadnej pisemnej informacji!!! jedno wielkie bagno !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    unijka(2014-01-29)
Reklama