UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A mnie Bardzo Denerwuje zawieranie umowy na czas określony, którą i tak trzeba wypowiedzieć. .. To jest dopiero bezsensu. .. Poza tym od ponad 3 lat nie mam telewizji w domu i czuje się o wiele lepiej niż jak miałem. .. Tylko reklamy, politycy, i gówniane seriale które w kółko lecą przez cały rok. .. Zamiast telewizora mam wieli monitor, na którym oglądam przez internet na różnych serwisach, gdzie opłaty to około 5 zł. w chodzę w archiwum klikam plik i oglądam co chce, Bez reklam i bez propagandy dziennikarskiej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Alvares(2014-01-29)
  • Alvares, od nastepnegp roku planuje sie, ze oplata abonamentowa za TV bedzie liczona na kazde gospodarstwo domowe obojetnie czy sie ma odbiornik TV czy nie. Tak jest juz w Niemczech i wychodzi sie z zalozenia, ze TV mozna ogladac przez compa. Ale z innej beczki. Mam karte telefoniczna orange, ktora doladowuje zakupionym kodem np. w kiosku ruchu. Dlaczego orange po okreslonym czasie likwiduje mnie moje zaladowane pieniadze. Ponadto po roku nieladowania komorki likwiduje moj numer telefonu komorkowego. Jak kupuje karte doladowania to nie podpisuje zadnej umowy z orange. Taki proceder juz dwa lata temu UE zakazalo lecz w Polsce nadal okrada sie klientow z ich pieniedzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    el2014(2014-01-29)
Reklama