UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W życiu nie pójdę robić do żadnej stolarni. Poświęciłem im ponad 10 lat życia. To są współczesne obozy pracy. Zwyczajne niszczenie ludzkiego zdrowia za garść klepaków. Spójrzcie na oferty pracy z tych obozów do mielenia ludzi. Potrzebują zdrowych byków. Wiek, góra 30 lat. To mówi samo za siebie. Zapie. .ol jak w chińskiej fabryce i to wszystko pod batem i czujnym okiem kamer. Będziecie na sygnał jedli i srali! Ta robota odbierze wam entuzjazm i radość życia. Nie poświęcajcie swojego zdrowia i młodości do nabijania kabzy cynicznym właścicielom w rurkach i czubiastych butach. Jak siądzie wam zdrowie bez skrupułów wywalą was na zbitą twarz!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    2
    marian(2017-04-28)
  • @marian - Co Ty człowieku wiesz o pracy. Jestem na emeryturze i jeszcze pracuje. Mam przepracowane z szkołą zawodową 53 lata. Dlatego zamilcz, bo jak przepracujesz tyle co ja, to będziesz mógł coś mówić o pracy. A tak nawiasem mówiąc, to prawdziwej pracy w życiu nie widziałeś. Ja pracowałem w N. R. F. w roku osiemdziesiątym i nie narzekałem. Ty jesteś rozpieszczonym dzieckiem rodziców dawnej komuny. W którym zawsze się mówiło "czy się stoi, czy się leży, to 2200 się należy. STASZEK
  • Tu nie chodzi o rozpieszczenie, ale o pieniądze. Wiadomo praca fizyczna to nie głaskanie po głowie i tu nie musisz mnie uświadamiać. Chodzi o to że musi ona być odpowiednio wynagradzana. Nie wiem kto ty jesteś, ale po tym jakie bzdury piszesz to wnioskuje że pod kopułą masz niezbyt dobrze poukładane. Teraz żyjemy w innej rzeczywistości. Komuna już nie wróci. W tamtych czasach pracowali prawie wszyscy. Nawet z upośledzeniem fizycznym i psychicznym jak chcieli. Teraz tacy ludzie mają zero szans na robotę, bo w ich miejsce wskoczyli zdrowi ludzie, niejednokrotnie z dobrym wykształceniem i robią za psi grosz. Ty zresztą też się do tego przyczyniasz. Masz emeryturę to wypierd. .. na działkę buraki sadzić, a nie wstawiasz kity, mity swojej wielkiej pracowitości!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    marian(2017-04-29)
Reklama