UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc No to mamy problem wody w kranie.... Panowie się ekscytujecie a jedyne co rzuca się w oczy to faktyczna bezczynność Solidarności w czasie rządów PIS-u i wato byłoby zapytać Dudy za ile sprzedał ideały Sierpnia 80 ale takiego pytania jak znam życie żaden dziennikarz już mu nie zada. Prawda zaś jest taka ża kwotę miedzy 5 o 6 tyś brutto zarabiałem w roku 2005 w Stoczni Gdyńskiej jako monter kadłubów. Myślę że koledzy z EPWIK daliby radę dojechać do Gdańska a wakatów na etaty produkcyjne w Stoczni Remontowej jest co najmniej kilka. Elbląg jest dziadiwskim miastem dla pacowników za co odpowiada obecnośc w suwarobłotnym a nie w Pomorskim
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-02)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Czytając niektóre komentarze i komentarz "prezesa" to skoro woda wg taryfy potaniał, a oczyszczalnię trzeba spłacić, to pracownicy powinni, dla dobra mieszkańców oczywiście, obciąć sobie pensje dobrowolnie. Cudowna logika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    1
    Wstydu oszczędź(2024-02-02)
  • MariuszLewandowski-Fc @Wstydu oszczędź - Mój drogi są dwie metydy zarządzania społkami mającymi monopol - jedna to Obajtek i windowanie cen żeby pokazać jaki to Orlen potrafi być zyskowy druga to właśnie ta którą opisujesz - walka o jak najniższe ceny rynkowe usług. Ja prezesa nie poznałem ale dla mnie wystawiłeś mu właśnie bardzo dobre świadectwo bo działa w interesie Elblążan uznając ich interes za nadrzędny. Nie bardzo jak widzę rozumiesz meandry ekonomii a i z logiką na bakier.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-02)
  • @MariuszLewandowski-Fc - W interesie elblazan doprowadzić do upadku i prywatyzacji? No ciekawe, ciekawe...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Wstydu oszczędź(2024-02-02)
  • MariuszLewandowski-Fc @Wstydu oszczędź - Mój drogi czytasz ze zrozumieniem ? Zadaniem spólek miejskich jest świadczyć usługi jak najtaniej czyli Bez Zysku a nie stosować damping czyli Zakładać Straty O sprzedaży nie ma nawet mowy śp H. Słonina chciał sprzedać EPEC i pożegnał się z prezydenturą. Coś co to mówi ? Nowaczyk bredził o powołaniu spólki Akwapark z jakimś podmiotem i już wnosił obokety MOSIRU i jakoś tak miesiąć przed Rafał Maszka zawiesił na klamce jego gabinetu wieniec pożegnalny. Ciekawe czy zabierając swoje rzeczy eks prezydent zabrał też ten wieniec. W końcu to był jego polityczny pogrzeb.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-02)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Tylko aktualnie, z tego co mi wiadomo, tam będą straty i to duże. Obniżka cen i oczyszczalnia za setki milionów. Może popytaj jednak znajomych. Hashtagi: #Wo
  • MariuszLewandowski-Fc Strata społki komunalnej to kasa która poszła dla mieszkańców czyli jej właścicieli. Zarządzenie powinno być prowadzone z opcją zerową to po pierwsze Po drugie strata w roku przy inwestycji w infrastrukturę jest jakby naturalna dlatego w moj opinii powinna być odrebna ustawa regulującą społki komunalne i inne kryteria oceny ale i inne kryteria księgowania amortyzacji czy podstaw oceny zarządu. Do ZKM dopłacamy od zawsze bo tak naprawdę przesiadamy sie do samochodów ale obowiązek utrzymania komunikacji pozostał....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-03)
Reklama