UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szansa dla wsi z terenu Wysoczyzny Elbląskiej

Remonty obiektów sportowych, świetlic wiejskich, budowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, promocja lokalnej twórczości i przedsiębiorczości, przedsięwzięcia związane z kultywowaniem tradycji społeczności lokalnych to tylko nieliczne działania, które będą mogły uzyskać wsparcie w ramach Wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Od 15 lutego do 15 marca Lokalna Grupa Działania – Wysoczyzna Elbląska z siedzibą w Milejewie będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy na odnowę i rozwój wsi oraz tzw. małe projekty, służące poprawie jakości życia, aktywizacji lokalnej społeczności, czy zróżnicowania działalności gospodarczej.
       - Serdecznie zachęcam uprawnione podmioty z terenu gmin: Milejewo, Młynary i Tolkmicko objętych Lokalną Grupą Działania – Wysoczyzna Elbląska do składania wniosków. To dzięki funduszom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich tereny te mogą stać się atrakcyjnym miejscem pracy, zamieszkania, wypoczynku i prowadzenia działalności rolniczej lub pozarolniczej. Warto więc z tej szansy skorzystać – przekonuje Witold Wróblewski Członek Zarządu Województwa Warmińsko–Mazurskiego.
       Na działania związane z odnową i rozwojem wsi zarząd województwa przeznaczył 300 tysięcy złotych, a na małe projekty 100 tys. zł. Niezbędne informacje na temat składania wniosków dostępne będą na stronach Urzędu Marszałkowskiego oraz Lokalnej Grupy Działania – Wysoczyzna Elbląska.
      
Joanna Urbaniak, asystent Witolda Wróblewskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama