UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Kolejny POroniony POmysł neoliberalnych nieudaczników z elbląskiego ratusza w sprawie basenowej dewastacji i wyprowadzenia publicznego majątku - czy ci ludzie naprawdę są tak kompletnie nieogarnięci, że nie dociera do nich, co uważają w tej kwestii mieszkańcy? Czy po prostu poszły już koperty pod stołem za zajumane społeczeństwu grunty i teraz trzeba się zwyczajnie wywiązać? [Widmo rewolucji krąży nad Rzeczpospolitą - moja partia, taka piękna!:)🏘️ Zablokujemy budowę budynków mieszkalnych z lokalami o powierzchni mniejszej niż 25 m kw. 🏘️ Zobowiążemy deweloperów do przekazywania do publicznego zasobu mieszkań na wynajem części wybudowanych przez siebie mieszkań. 🏘️ Wprowadzimy progresywny podatek od liczby posiadanych nieruchomości, aby skończyć ze spekulacjami. ] #LewicaRazem 🚩 #TaxTheRich #SocRev Hashtagi: #patodeweloperka, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    16
    RobertKoliński(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Gdyby rządzili tacy jak Ty to dopiero byłby raj już czuje smak zupy z liści jeden program tv brak internetu pełne więzienia głód szpitale-umieralnie z braku lekarstw itp ale wy towarzyszu mielibyście się dobrze zaprawdę powiadam wam że za pisanie bolszewickiej propagandy sam pierwszy sekretarz przyjmował by was na salonach. Tylko teraz trochę wam się towarzyszu epoki pomyliły teraz za waszą propagandę oprócz zapomogi co najwyżej nic nie dostaniecie a i przyjdzie czas że sam Adrian ciebie pogoni za te bzdury które wypisujecie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    9
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Ty akurat nic nie zablokujesz i nie wprowadzisz, bo masz 0 do powiedzenia razem ze swoimi idolami. Jak tam poparcie? Dalej pikuje?
  • RobertKoliński Dziękuję bardzo - radośnie rośnie i rosnąć rozsądnym razemkom rezerwuarem rozumu rozporządzającym regularnie będzie:)[Lewica w sondażu zdobyła 10 procent, co w porównaniu z poprzednimi badaniami wskazuje na wzrost o 2-3pp. ] #SocRev, #TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2021-12-30)
  • @Niszczlewactwo - Przecież to co opisujesz to obecna sytuacja, właśnie opisałeś rządy pis. Ludzie mają za. .. za miskę ryżu. Tylko jedna tv mówi prawdę a inne trzeba zlikwidować. Szpitale-umieralnie bardzo na czasie. Nepotyzm, łapownictwo, podsłuchy, rozkradanie majątku. .. .Pisowcy łgają w żywe oczy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Taka sytuacja(2021-12-30)
  • @RobertKoliński - Szanowny panie Robercie, czy nie myślał pan o zmianie lekarza ? GM ma nieodparte wrażenie, że obecny zwyczajnie pana oszukuje. .. albo nie bierze pan lekarstw. .. "Zablokujemy budowę budynków mieszkalnych z lokalami o powierzchni mniejszej niż 25 m kw. "i dzięki takiej regulacji piwnice będą przestronne i piętrowe. .. "Wprowadzimy progresywny podatek od liczby posiadanych nieruchomości, aby skończyć ze spekulacjami. "a nie prościej znacjonalizować lokale mieszkalne, których właściciel nie użytkuje osobiście przez przynajmniej 200 dni w roku kalendarzowym. .. ? Pozyskaną w ten sposób substancję mieszkaniową przekazać potrzebującym pińset plusom i innym pacjentom zasiłkowni oraz szpitalnych oddziałów odwykowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    GłębokaMyśl(2021-12-30)
  • RobertKoliński @GłębokaMyśl - Uspołecznienie nadmiarowej liczby lokali mieszkalnych w Polsce też mam w dalszych planach - najchętniej bez odszkodowania dla korpo-złodziejstwa, ale tu mi trochę Towarzysze w partii marudzą, że to nie będzie ponoć dobrze wyglądać w prasie; a kogo reakcyjna lib-prasa obchodzi, gdy o Sprawę i Ludu Dobrostan idzie?:)Ale spekulantów, oligarchów-patodeweloperów i darmozjadów-wyzyskiwaczy słusznie a progresywnie oPOdatkować, to już mus! #TaxTheRich 🚩 #PodatekProgresywny, #PodatekMajątkowy, #PodatekKapitałowy, #CITbidena, #jachtowe. .. #domiar:) Hashtagi: #TaxTheRich, #roszczeniowcy, #RasaPanow, #oligarchia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2021-12-30)
  • @Taka sytuacja - Czyli to samo co było widocznie jesteś zbyt młody aby pamiętać okrutne czasu gdy rządzili idole towarzysza Roberta K w tamtych czasach wystarczyło nie pojawić się na "dobrowolnym"pochodzie 1-szo majowym abyś przez rok w firmie premi nie dostal itp więc takie porównania nie są na miejscu za rządów komunistów był zakas samodzielnego myślenia uwierz nie chcesz powrotu tamtych czasów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
  • @Niszczlewactwo - Wczoraj oglądałem nagrane wiadomości tvp "bo nie stać mnie na dopalacze". Wszystkie stacje tv, wszystkie serwisy internetowe podawaly wczoraj jako pierwszą informację o rekordowej liczbie zgonów. Wiadomości zaczęły z uśmiechem od promocji swojego sylwestra, potem przeszły do promocji nowego ładu. O nieudolnej przegranej walce z covidem ANI SŁOWA. Gdzie my kxxxa żyjemy??? Naprawdę dla pisowców najważniejsze jest życie w niewiedzy? Byle zasiłki się zgadzały? Pisowcy teraz mają zakaz samodzielnego myślenia. Wypisz wymaluj PRL. Ps. prokurator piotrowicz dla kogo teraz pracuje? Dalej te same metody.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Taka sytuacja(2021-12-30)
  • @Taka sytuacja - Masz rację też to zauważyłem. .. .tylko jeśli potrafisz sam powtarzam sam myśleć logicznie to zaznacz mi fragment mojego komentarza gdzie napisałem że teraz jest ok że TVP to jest to? Bo jakoś dziwna lewacka przypadłość ostatnio pojawiła się że swoje "zbrodnie "tuszują czyimiś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-30)
Reklama