UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Piszesz nie do końca powstanie? To w jakiej części powstanie 2/3, czy 3/4? Dalej jeździsz na zakupy do 3city? I co kupujesz, taborety w Ikei?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    Antyidiota(2018-12-28)
  • Markowe ubrania dużoooo taniej, art. przemysłowe i spożywcze których w Eg nie ma lub są 3 * drożej. Wybór w asortymencie jest kolosalna różnica. Przykład jaki mi przychodzi do głowy to kafelki podczas remontu. Pomijając ceny. Poszedłem do sklepu przepraszam to w Eg niewiedzieć czemu salon się nazywa, wybrałem kafelki w katalogu nie duży mam wc 1,5 m/kw. A gościu mi wyskakuje z tekstem " sprowadzę je Panu, ale do ceny z m, trzeba jeszcze kuriera doliczyć", odpowiedziałem gościowi, że jest śmieszny, jak chciałbym płacić za kuriera to mogę sam płytki przez internet zamówić. Oczywiście płytki na opakowanie sprzedawane. Spakowałem się pojechałem do Gdańska płytki kupiłem na szt. dużo taniej niż w Eg, a jak mi zostały jakieś szt. w każdej chwili z paragonem mogłem zwrócić. Nawet wliczając koszty paliwa wyszło taniej i kafelki miałem w przeciągu 3 h a nie tygodnia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Ciekawski(2018-12-28)
Reklama