UWAGA!

TAX FREE szansą dla elbląskich przedsiębiorców

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska biznesowego w 2012 r. wprowadzono nowy ogólnopolski system „Zwrot VAT dla podróżnych”. Z uwagi na duże zainteresowanie tematem Urząd Skarbowy w Elblągu planuje zorganizowanie w październiku kolejnych spotkań  z przedsiębiorcami dotyczących TAX FREE.

Jego celem jest usprawnienie funkcjonowania obrotu towarowego z zagranicą z wykorzystaniem dokumentów TAX FREE, oraz ograniczenie występowania w tym obszarze zjawisk negatywnych. Niewątpliwie system zwrotu podatku od towarów i usług jest szansą dla lokalnych przedsiębiorców, gdyż ostatecznie umożliwia obniżenie ceny sprzedaży towarów, po ich wywiezieniu z terytorium Unii Europejskiej przez podróżnego, o podatek od towarów i usług zawarty z cenie. Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie systemu zwrotu VAT, musi być spełnione wiele warunków, które chcemy przybliżyć osobom zainteresowanym tematem na organizowanych w tym celu spotkaniach.
      
       Z uwagi na duże zainteresowanie tematem Urząd Skarbowy w Elblągu planuje zorganizowanie w miesiącu październiku kolejnych spotkań z przedsiębiorcami, mającymi na celu wyjaśnienie zasad funkcjonowania systemu TAX FREE.
      
       Chęć uczestnictwa w spotkaniu prosimy zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres us2805@wm.mofnet.gov.pl podając liczbę uczestników i numer telefonu w celu uzgodnienia dogodnego dla Państwa terminu.
      
Sławomir Tymuszkin, US w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama