UWAGA!

Traugutta bez wody

EPWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej w dniu 9 listopada (wtorek) pozbawieni wody będą niektórzy odbiorcy zamieszkali przy ul.Traugutta.

Przerwy w dostawie wody dotkną mieszkańców ul. Traugutta od nr 28 do nr 77- 78 a - d
       Przewidywany czas pracy w godz. 8 - 15 może ulec skróceniu (ub wydłużeniu - w takim wypadku EPWiK dostarczy wodę beczkowozem). W wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie parametrów wody. W przypadku wystąpienia takiego zjawiska prosimy informować Pogotowie Techniczne - tel.994. Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody E.P.W.i K. Sp. z o.o. przeprasza.
      
Andrzej Przybylski, EPWiK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Panie Andrzeju a może tak warto by było poinformować mieszkańców jakąś inną drogą niż poprzez Internet. Znam wielu ludzi w podeszłym wieku którzy nie mają dostępu do Internetu a więc i nie dowiedzą się o jakże ważnej dla nich informacji. Inne firmy nie żałują pieniędzy na wydrukowanie informacji i porozwieszanie na klatkach schodowych. Pewna firma poinformowała nas wczoraj o braku ogrzewania właśnie w ten sposób (dodam iż w Internecie taka informacja również była), o braku w dostawie prądu też wszyscy się dowiedzieli, nawet Ci bez Internetu więc dla chcącego nic trudnego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Podpis(2010-11-09)
Reklama